Ramirent Elme Metall Škoda PAF Alexela Spalding G4S REFLEKS

Neidude U18 koondis alustas EM-i kaotusega

06.07.2019

Eesti neidude U18 koondis alustas reedel Põhja-Makedoonia pealinnas Skopjes Euroopa meistrivõistluste B-divisjoni finaalturniiri 65:90 kaotusega Soome vastu.

Kohtumise alguses rabedalt mänginud Eesti leidis esimese veerandi keskel enesekindluse ja läksid esimeseks hingetõmbepausiks juhtima 23:13. Teisel mänguperioodil vähendasid soomlannad vahet ja poolajapausile mindi Eesti 38:32 juhtimise.

Otsustavaks sai kolmas veerandaeg, kus Soome võttis initsiatiivi. Neljandale veerandajale läks Don Pierre Bressanti juhendatav Eesti vastu 13-punktilises kaotusseisu - 54:67. Ohtlikult lähedale vastastele enam ei jõutudki.

Eesti koondise parim oli Marie Anette Sepp 21 punktiga. Helena Stina Svilberg lisas 14 ja Kadri-Ketter Kont 11 silma. Anete Elisabeth Adler tõi naiskonna parimana 10 lauapalli. Viis kaugviset tabanud Sanni Tuomisto oli soomlannade resultatiivseim 23 punktiga.

Laupäeval kell 22:00 tuleb Eesti naiskonnal vastamisi minna Kosovoga, kes kaotas avamängus suurelt Sloveeniale 12:97. Kohtumist näeb otseülekandes SIIT!

Turniiri ajakava ja statistika leiad SIIT!