Ramirent Škoda PAF Alexela G4S Spalding REFLEKS
Peasponsor
Rain Veideman, ühisliiga vooru MVP

VEFi vastu säranud Veideman on vooru MVP ¤ Mure koduse kalendriga

07.04.2015

Korvpalli VTB Ühisliiga eelmise mänguvooru kõige väärtuslikumaks mängijaks valiti BC Kalev/Cramo tagamees Rain Veideman. Veideman viskas laupäeval võõrsil Riia VEF-i üle saadud 95:89 võidumängus 27 punkti, võttis kuus lauapalli ja andis ühe korvisöödu, tema efektiivsusnäitaja oli 28.

Kalev/Cramo hoiab Ühisliiga turniiritabelis kaheksandat ehk viimast play-off’i viivat kohta, järgmisena minnakse neljapäeval võõrsil vastamisi Minski Tsmokiga.Pärast mida jääb võõrsil kohtuda veel Saraatovi Avtodori ja Kaasani Uniksiga.

 

Hiljuti pälvis tunnustust ka Veidemani partner tagaliinis Scott Machado, kes valiti Ühisliiga märtsikuu parimaks mängijaks.

 

¼-finaalseeria Kalev/Cramo-TTÜ

Täna aga algab mänguga BC Kalev/Cramo – TTÜ koduse Alexela KMLi playoff. Selle paari järgmine kohtumine peetakse alles poolteise nädala pärast, sest Kalev siirdub homsest Valgevene ja Venemaa turneele, vahendab Õhtuleht.

 

Veerandfinaalist saab edasi kolme, poolfinaalist samuti kolme võiduga. Meistriliiga kullamatš kestab traditsiooniliselt nelja võiduni. Kalev/Cramo , aga ka meistriliiga korraldajate ette kerkinud uus mure. "Keegi pole arvestanud sellega, et võiksime jõuda ühisliiga playoffi. Kui jõuame sinna, lööb see kogu Eesti liiga kava päris sassi," rääkis Alar Varrak.

 

Eesti meistrivõistluste poolfinaalideks on ette nähtud periood aprilli lõpus-mai alguses, finaal peaks algama 8. mail. Kui aga Kalev pääseb Ühisliigas edasi, on veerandfinaali esialgsed mängupäevad 1., 3. ja 6. mai. Õnneks ei tule kaheks esimeseks kohtumiseks liiga kaugele võõrsile sõita – vastu astuks kas Moskva CSKA või Venemaa pealinna külje alla asuv Himki.

 

Tervet artiklit Õhtulehest loe SIIT

 

 

 

 

Sulge

Ülekanded

   
Sulge

IK 100 - turniir + konverents