Ramirent Elme Metall Škoda PAF Alexela Spalding G4S REFLEKS
Peasponsor
-Merike Anderson | Foto: Siim Semiskar

Merike Anderson vihjas karjääri lõpetamisele: plaan on, et hakkan vaikselt tavaellu minema

12.11.2019

Eesti naiste korvpallikoondis mängib sel nädalal kaks esimest kohtumist 2021. aasta naiste EM-i kvalifikatsiooniturniiril, kui neljapäeval ollakse Šveitsis vastamisi sealse naiskonnaga ning pühapäeval võõrustatakse tugevat Venemaa esindust. Taas on naiskonna ridades kohal kogenud tagamängija Merike Anderson, kellel 37-aastasena kogemust profikorvpallurina juba sisuliselt kaks kümnendit ehk sama palju, kui mõnel koondise praegusel liidril eluaastaid.

“Iga hooaeg on erinev ja mul on hea meel, et olen terve ja mind (koondisesse) kutsuti,” sõnas Anderson Korvpall24.ee portaalile naiskonna esmaspäevasel avatud treeningul TalTechi spordihoones. “Mul on alati hea meel esindad Eestit ja seda eriti sel aastal, kuna on võimalik, et need jäävad mu viimasteks koondisemängudeks.”

 

Lisaküsimuse peale, kas koondisest loobumise otsus on juba tehtud, siis hakkas Anderson naerma ja ütles, et päris kindlalt veel midagi ta öelda ei taha: “Ei ole veel (kindel), sest ära kunagi ütle iial! Aga plaan on, et hakkan vaikselt tavaellu minema.”

 

Kuidas Anderson endiselt viitsib veel ette võtta klubi juurest koondisesse tuleku, kui ta on seda nii palju aastaid teinud. “Kusjuures mul on meeletu motivatsioon, sest saime teada vastased 3×3 korvpalli olümpiakvalifikatsioonis. Ma näen, et meil on seal võimalus ja tean, et peatreener ikka arvestab minuga. Minu jaoks on meeletult motiveeriv tulla ka siia koondisesse ja anda endast niipalju kui võimalik, kas palliplatsil või siis väljaspool palliplatsi.”

 

Loe edasi Korvpall24.ee portaalist...

Sulge

Ülekanded