Ramirent Elme Metall Škoda PAF Alexela Spalding G4S REFLEKS
Maik-Kalev Kotsar Eesti koondise särgis.

Kotsari hooaja parim mäng South Carolinat kaotusest ei päästnud

20.11.2019

Eesti korvpallikoondise keskmängija Maik-Kalev Kotsar tegi oma selle hooaja parima esituse, kuid tema kodumeeskond South Carolina Gamecocks pidi tunnistama Boston University Terriersi 78.70 paremust.

Tasavägiselt kulgenud kohtumine oli veel seitse minutit enne lõppu 60:60 viigis, kuid seejärel tegid külalised otsustavaks saanud 11:2 spurdi, vahendab Korvpall24.

Algviisikus alustanud ja 36 minutit platsil viibinud Kotsar viskas oma hooaja parimad 14 punkti (kahesed 7/10, vabavisked 0/1), võttis 7 lauapalli (sh 3 ründelauast), blokeeris 2 vastaste pealeviset ja tegi ühe vaheltlõike. Eestlase arvele kogunes ka üks pallikaotus ja 2 isiklikku viga.

NCAA korvpallisarja kõrgeimas divisjons oli võistlustules teinegi eestlane, kui Artur Konontšuki kodumeeskond Southern Miss Godlen Eagles kaotas võõrsil kindlalt Iowa Stat Cyclonesile 45:73.

Algviisikusse kuulunud Konontšuk sedapuhku kätt valgeks ei saanud – 29 mänguminutiga viskas ta mööda nii kaks kahest, neli kolmest kui ka ühe vabaviske. Tema arvele jäi 6 lauapalli (sh üks ründelauast), 4 resultatiivset söötu ja 4 isiklikku viga.

South Carolina on hooaega alustanud kolme võidu ja ühe kaotusega, Southern Miss ühe võidu ja kolme kaotusega.