Ramirent Elme Metall Škoda PAF Alexela Spalding G4S REFLEKS
Peasponsor
Foto: Siim Semiskar.

BSBC turniiri vaatajanumbrid ulatusid enam kui 50 tuhandeni

08.01.2020

3.- 5. jaanuarini Tallinnas, Audentese Spordikeskuses peetud Balti mere maade karikaturniiri mängud kogusid Eesti Korvpalliliidu Youtube`i kanali vahendusel enam kui 54 000 vaatamist.

Regiooni üht olulisemat noorte korvpalliturniiri kohtumisi jälgiti otseülekandes nii Eestis, Rootsis, Soomes kui Lätis. Samuti oli Tallinnase kohapeale tulnud hulgaliselt kaasaelajaid – Audentese väikeses ja suures saalis jälgis mänge kolme päeva jooksul kokku ligemale neli tuhat silmapaari.Enim pealtvaatajaid (430) oli kaema tulnud Eesti ja Soome U18 noormeeste koondiste vastasseisu.

 

„Toimus ka iga-aastane osalevate riikide esindajate koosolek ja kõik on BSBC turniiriga väga rahul. Selleks, et meie välismaal olevaid mängijaid paremini koju tuua, otsustasime ühiselt võtta eesmärgiks saada turniir ka FIBA kalendrisse. BSBC on saavutanud üleeuroopalise tähtsuse noorte korvpallis,“ sõnas Eesti Korvpalliliidu peasekretär Keio Kuhi.

 

Eesti noortekoondised teenisid koduselt turniirilt kokku kolm auhinnalist kohta: U18 noormehed kulla,  nii U16 poisid kui tüdrukud lõpetasid kolmandal kohal.

 

 

Sulge

Ülekanded