Ramirent Škoda PAF Alexela G4S Spalding REFLEKS
Peasponsor

Ühenda korvpall ja haridus: kandideeri Audentese Spordigümnaasiumisse! (NB! Tähtaeg 15.02!)

22.01.2020

Avatud on kandideerimine Audentese Spordigümnaasiumi korvpalli osakonda õppeaastaks 2020/2021. Kandideerimiseks esitage oma sooviavaldus Eesti Korvpalliliidule hiljemalt 15.02.2020.

 

ESITA AVALDUS SIIN!

Õpilaskandidaatide nimekirjade koostajaks on spordialaliidud, kes esitavad need kinnitamiseks Eesti Olümpiakomiteele (EOK). Seejärel edastab EOK kinnitatud koondnimekirja Audentese spordigümnaasiumile.

 

Audentese Spordigümnaasium on Eesti õppursportlastele parim koht enese arendamiseks, kus tipptasemel treeningtingimused on kombineeritud kvaliteetse õppetööga.

 

Õpilastele on tagatud gümnaasiumiõpingud, majutus, toitlustus ja spordimeditsiiniline teenindus ühel territooriumil. Audentese meeskonda kuuluvad professionaalsed tunnustatud treenerid ja spetsialistid.

 

Audentese Spordigümnaasiumi on lõpetanud sellised korvpallurid nagu Gregor Arbet, Indrek Kajupank, Rain Raadik, Martin Dorbek, Maaja Bratka, Mailis Pokk, Rauno Nurger, Birgit Piibur, Sten Olmre, Jane Svilberg, Karl-Martin Kask, Kadri-Ann Lass (kuldmedal), Maik Kalev Kotsar, Siim-Markus Post, Sander Viilup, Taavi Jurkatamm, Tom Kaldre, Ron Arnar Pehka (lõpetas kuldmedaliga, toim.), Carlos Jürgens, Matthias Tass, Eric Schmalz, Janne Pulk, Sander Raieste (hõbemedal), Kristian Kullamäe (hõbemedal), Johanna Eliise Teder, Jaan Erik Lepp (kuldmedal) ja Oliver Suurorg (kuldmedal).

 

Tänavu viimast aastat USA-s Lõuna-Carolina ülikoolis korvpallimängu ja õppimist ühendav Maik-Kalev Kotsar on Audenteses veedetud aastaid kõrgelt hinnanud. „Audentese Spordigümnaasiumis saadud ettevalmistus on mulle kõvasti kasuks tulnud  – kaks korda päevas trenni, üldfüüsiline, jõusaal ja korvpall –  nagu ülikooliski. See oli noorele mängijale küll koormav, kuid äärmiselt kasulik.“

 

Küsimuste korral võtke ühendust Audentese korvpallit osakonna treeneritega:

 

Marko Parkonen (tüdrukud) - marko.parkonen@audentes.ee, tel. +372 56156872

Rauno Pehka (poisid) - rauno.pehka@audentes.ee, tel. +372 5162465

 

Loe kandideerimise kohta rohkem Audentese kodulehelt!

 

Sulge

Ülekanded