Ramirent Škoda PAF Alexela G4S Spalding REFLEKS
Peasponsor
Kyle Vinales. Foto: Hendrik Osula.

Kyle Vinales: Jõesaar on silmnähtavalt andekas, Kitsing üks paremaid viskajaid, kellega ma mänginud

25.01.2020

BC Kalev/Cramo 27-aastane ameeriklasest mängujuht ja skoorimasin Kyle Vinales jagas Korvpall24-le antud intervjuus kiidusõnu eestlastest tiimikaaslastele. 

Ameeriklase sõnul on Kalev/Cramo täis andekaid pallureid: “Ma ei saa nüüd tuua välja seda, kes on kõige andekam, sest meil on erinevad rollid täita väljakul. Janari Jõesaar näiteks on silmnähtavalt andekas mitmel rindel (kasutas hüüdnime “J.J.” – toim). Kangur on loomulikult parimatel päevadel väga hea olnud. Praegu vanemas eas mängib samuti hästi. Kaptenina annab head eeskuju ja kui midagi vaja öelda on, siis tõmbab korraks kõrvale ja ütleb. Ta ei karju kunagi meeskonnakaaslaste peale.”

 

Kristjan Kitsingu (kasutas hüüdnime “Kits” – toim.) kohta sõnas Vinales, et see mees on olnud üks paremaid viskajaid, kellega tema ühes meeskonnas mänginud. Edasi jätkas analüüsi Tanel Kurbase aadressil: “Ta on küll juba natukene vanem pallur, aga väga atleetlik, võib igal positsioonil kaitses rabada. Sten Sokk (kasutas hüüdnime “Tim the little” – toim.) on suurepärane mängujuht, kellelt on mul hulgaliselt õppida. Igaüks selles meeskonnas oskab mitmekülgselt mängida, et meeskonnale kasulik olla.”

 

Loe edasi Korvpall24 portaalist >>

 

Eesti korvpallikoondise järgmine kodumäng on juba 23. veebruaril kui 2021. aasta Euroopa meistrivõistluste valiksarjas võetakse vastu kahekordne Euroopa meister Itaalia.

 

Piletid on saadaval Piletilevis!

Sulge

Ülekanded