Ramirent Škoda PAF Alexela G4S Spalding REFLEKS
Peasponsor
Mihkel Kirves. Foto: Siim Semiskar.

Mihkel Kirvese karjäär jätkub Tšehhi kõrgliigas

28.01.2020

Esmaspäeva õhtul Slovakkia klubi Levice eest oma viimases kohtumises 11 minutiga 4 punkti toonud eestlasest ääremängija Mihkel Kirves vahetab mängupaika ja jätkab hooaega Tšehhi meistriliigatiimis Brno, vahendab Korvpall24.

Pärast enda jaoks viimaseks jäänud Slovakkia liiga mängu sõitis 23-aastane ja 198 cm pikkune Kirves Kagu-Tšehhis – mitte kaugel Slovakkia piirist – asuvasse Brnosse. Esialgu on eestlasel uues klubis küll kahenädalane katseaeg, kuid kui kõik läheb plaanipäraselt, siis jääb Kirves tiimi hooaja lõpuni. Brno tiimi tänavune hooaeg on seni kulgenud väga keeruliselt, kui 3 võitu ja 18 kaotust teeninud meeskond on hetkel 12 tiimi hulgas viimasel kohal.

 

Hooaega koguni 12-mängulise kaotusteseeriaga alustanud ja hetkel viis viimast matši kaotanud Brno tiimis on nimekirjas neli välismaalast. Tagaliinis toimetavad 34-aastane ameeriklane Bryan Smithson ja temast 10 aastat noorem kaasmaalane Davell Roby, äärel varem Läti klubis Liepaja pallinud sloveeni Andraž Kavaš ja vahetusest sekkub 22-aastane grusiin Zurab Kereselidze, kellel ka Tšehhi pass.

 

Loe rohkem Korvpall24 lehelt >>

Sulge

Ülekanded

   
Sulge

ASG 2022 kandideerimine