Ramirent Elme Metall Škoda PAF Alexela Spalding G4S REFLEKS
Eesti korvpallikoondise tugitala Rain Veideman on Itaalias heas hoos. Foto: Hendrik Osula.

Heas hoos Veideman tõusis Rooma kaotusmängus üleplatsimeheks

06.02.2020

Itaalia korvpalli esiliigas pidid Rain Veideman ja Rooma Leonis Group SPA Eurobasket kolmapäeval koduplatsil tunnistama kohutava neljanda veerandaja tõttu Latina Basketi 78:66 (13:23, 24:25, 14:14, 27:4) paremust.

Algviisikus alustanud ja 35 minutit mänginud Rain Veideman kogus 21 punkti (vabavisked 5/6, kahesed 5/12, kolmesed 2/4), ühe lauapalli, tegi ühe vaheltlõike, andis ühe korvisöödu ja tegi 2 isiklikku viga.

Steve Taylor Jr lisas Rooma meeskonna kasuks 17 punkti ja 12 lauapalli. Võitjate resultatiivseim oli Davide Raucci 20 punkti ja 8 lauapalliga. Bernardo Musso järgnes 13 ja Andrea Ancellotti 12 punkti ning 10 lauapalliga.

Turniiritabelis asub Rooma Eurobasket seitsme võidu ja 15 kaotusega 12. kohal. Latina Basket (10-12) on 11. positsioonil. Järgmise mängu peab Rooma Eurobasket 9. veebruaril võõrsil Agrigento MRinnovabili vastu.