Ramirent Škoda PAF Alexela G4S REFLEKS
Peasponsor
Aleksandar Todorov. Foto: Põhja-Makedoonia korvpalliliit.

Põhja-Makedoonia peatreener: ma ei tunne Eestit, aga Eesti ei tunne ka meid

20.02.2020

Põhja-Makedoonia korvpallikoondise peatreener Aleksandar Todorov ei hakanud enne homset EM-valikmängu olukorda ilustama – Eesti on makedoonlaste suurim konkurent ja võit on kohustuslik. Sama sihiga lähevad neljapäevale vastu ka eestlased, vahendab Delfi Sport.

Võiks olla nii, et EM-ile pääseja otsustab Eesti ja Makedoonia vaheliste mängude punktide vahe. Aga usun, et ühest võidust ei piisa, sest Itaalia mängib suurt rolli, sest nad on korraldajana juba automaatselt finaalturniiril. Me ei tea, kas nad vahetavad järgmistes akendes koosseisu või mitte. Kahest võidust võiks juba piisata,“ sõnas Todorov ülitähtsa kohtumise eelõhtul. B-grupi favoriit on Venemaa. Kolmest pretendendist pääsevad 2021. aasta EM-ile kaks. Sarnaselt Eestile on Põhja-Makedoonial käimas põlvkondade vahetus. Todorovi sõnul on suurem osa koondisesse valitud mängijaid debütandid. Todorov ei salanud, et võidukohustus võib makedoonlastele pinge peale panna.

 

„Alustame võimalikest kõige tähtsama kohtumisega, sest see võib lõpuks otsustavaks saada. Oleksin soovinud, et esimene mäng oleks olnud Eestis. Aga loos oli selline, mis teha,“ rääkis ta.

 

Loe edasi Delfi spordiportaalist >>

 

Eesti kohtub Põhja-Makedooniaga täna Eesti aja järgi kell 21:15 ja otseülekannet näeb TV6 vahendusel!

Sulge

Ülekanded

   
Sulge

ÕIGE FÄNN | 22/23