Ramirent Škoda PAF Alexela G4S Spalding REFLEKS
Peasponsor
Kaspar Treier. Foto: Siim Semiskar.

Eesti vs Itaalia: Laane asemel pääses koosseisu Treier, mäng peetakse täismaja ees

22.02.2020

Eesti korvpallikoondise peatreener Jukka Toijala tegi mänguks Itaalia vastu koosseisus ühe muudatuse muudatuse - kui Põhja-Makedoonia vastu jäid 12 hulgast välja Kaspar Treier ja Tanel Kurbas, siis homses mängus on Treieri asemel väljas tagamängija Rait-Riivo Laane. 

Koosseis mänguks Itaaliaga on seega järgmine: Siim-Sander Vene (kapten), Kristian Kullamäe, Rain Veideman, Janari Jõesaar, Kristjan Kitsing, Rauno Nurger, Kerr Kriisa, Kaspar Treier, Martin Dorbek, Henri Drell, Sander Raieste, Kregor Hermet.

 

"Otsustasin pikema koosseisu kasuks. Siim-Sander Vene oli pärast esimest mängu pisut rivist väljas. Paistab, et temaga on kõik korras, aga meile oli igaks juhuks eesliini täiendust vaja. Vene tegi mõlemad tänased treeningud kaasa ja tema energiatase on tagasi," kommenteeris Toijala pressile antud intervjuus. 

 

"Itaalia on agressiivne ja liikuv meeskond. Nad mängivad väga intensiivselt, eriti rünnakul. Kui neil lubada omavahel lihtsalt palli jagada, on nad väga ohtlikud. Neil on palju häid viskajaid. Nad on motiveeritud, aga neil pole pinget," iseloomustas Toijala vastast.

 

Eesti peab Toijala sõnul homme rõhku panema kaitsele. 

 

"Peame nende söötudel vahel olema ja jälgima, et vastaste kate-kattest mäng ei toimiks. Tahame, et Itaalia mängiks rünnakul individuaalsemalt kui Venemaa vastu," rääkis Toijala, kes lisas, et kuues mees ehk täismaja publikut annab kindlasti oma panuse.

 

Eesti ja Itaalia vaheline kohtumine Saku Suurhallis algab homme kell 19:00. Pileteid on Piletilevis müügis mõnikümmend.  

 

 

Sulge

Ülekanded