Ramirent Škoda PAF Alexela G4S Spalding REFLEKS
Peasponsor
Korvpallifännid. Foto: Karli Saul.

Eesti vs Itaalia: mis toimub mängu eel ja ajal?

23.02.2020

Pühapäeval, 23. veebruaril kell 19 võõrustab Eesti meeste rahvuskoondis oma esimeses 2021. aasta EM-kvalifikatsiooniturniiri kodumängus Itaalia koondist. Mõlemad meeskonnad on alustanud valikmänge edukalt, kui Eesti alistas võõrsil Põhja-Makedoonia ning Itaalia koduväljakul Venemaa.

Saku Suurhalli jõudes on kõigil võimalik maja ees tutvuda Škoda Tallinna autodega, kus valikus on nii Škoda Octavia, Karoq kui ka näiteks Superb. Kohal on ka Ballzy oma pop-up poega, kust on võimalik soetada eksklusiivsed rahvuskoondise kamuflaaž mängusärke kui ka Korvpall 100 raames tehtud eritooteid.

 

Mängu esimese ja teise veerandaja vahel toimub Škoda Tallinna ja Alexela publikumäng kahele, kus võitja saab enda kasutusse nädalavahetuseks auto Škoda Tallinna poolt ning Alexela kinkekaardi.

 

Poolajal toimub heategevuslik oksjon, mille tulu läheb MTÜ Eesti Vigastatud Võitlejate Ühingu toetuseks ning tunnustatakse G4S/Alexela korvpallistipendiumi saajaid. Ühtlasi on alanud korvpalli 100. sünnipäeva aasta ning just pühapäevase mängu poolajal avalikustatakse Saku Suurhallis kaks nime, kes liituvad Eesti Korvpalli Kuulsuste Halliga!

 

Kolmanda ja neljanda veerandaja vahel toimub Eesti Korvpalliliidu noorteliigade peatoetaja G4S-i publikumäng, kus võitja saab endale Nublu teenuse aastaks täiesti tasuta!

 

Samuti saab Suurhallis tutvuda Eesti korvpalli Kuulsuste Halli tutvustavate LED-stendidega. 

 

Ja muidugi ei saa me ära unustada meie ägedaid TalTech Cheerleadereid, kes esinevad meile time-outide ajal pead pööritama panevate kavadega!

 

NB! Soovitame mängule tulijatel varuda aega, et vältida ummikuid ja piletijärjekordi. Pakime Saku Suurhalli lõpuks ometi jälle pilgeni täis ja aitame Eestil võidu koju jätta! 

 
 
 
 

 

 

 

Sulge

Ülekanded