Ramirent Škoda PAF Alexela G4S REFLEKS
Peasponsor

Viimane võimalus! Osale G4S Noorteliiga joonistusvõistlusel „Meie Mäng“ (tähtaeg 31.03!)

16.03.2020

Kutsume üles kõiki lapsi ja koolinoori osalema Eesti korvpalli 100. sünnipäevale pühendatud G4S Noorteliiga joonistusvõistlusel „Meie Mäng“.

Pane vaim tööle, visanda paberile korvpalliteemaline pilt, saada see meiliaadressile joonistus@basket.ee ning võida vingeid auhindu! Pildi juurde palume lisada autori nime ja vanuse.

 

NB! Palume kõikidel osalejatel originaaljoonistuse säilitada!

 

Võidutöö leiab tee erikujundusega T-särgile, mida saavad kõik huvilised soetada Korvpall 100 erilehelt. Teise ja kolmanda koha joonistused jõuavad vastavalt postmargile ja kaardile.

 

Esikolmikule panevad vinged auhinnad välja G4S ja Sportland, lisaks läheb kõikide osalejate vahel loosi sadakond Korvpall100 eriauhinda (rahvuskoondise mängusärk, pallid, torusallid, t-särgid, sokid jpm).

 

Otsi paber ja pliiatsid välja ning anna kuuma! Tööde esitamiseks on aega kuni 31. märtsini.

 

Saadetud töödest tekib basket.ee ja Korvpall100 erilehele galerii.

 

#meiemäng

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kõik joonistama! Osale G4S Noorteliiga joonistusvõistlusel „Meie Mäng“ ???????????????? Kutsume üles kõiki lapsi ja koolinoori osalema Eesti korvpalli 100. sünnipäevale pühendatud G4S Noorteliiga joonistusvõistlusel „Meie Mäng“. Pane vaim tööle, visanda paberile korvpalliteemaline pilt, saada see meiliaadressile joonistus@basket.ee ning võida vingeid auhindu! Pildi juurde palume lisada autori nime ja vanuse. NB! Palume kõikidel osalejatel orignaaljoonistuse säilitada! Võidutöö leiab tee erikujundusega T-särgile, mida saavad kõik huvilised soetada Korvpall 100 erilehelt. Teise ja kolmanda koha joonistused jõuavad vastavalt postmargile ja kaardile. Esikolmikule panevad vinged auhinnad välja G4S ja Sportland, lisaks läheb kõikide osalejate vahel loosi sadakond Korvpall100 eriauhinda (rahvuskoondise mängusärk, pallid, torusallid, t-särgid, sokid jpm). Otsi paber ja pliiatsid välja ning anna kuuma! ????Tööde esitamiseks on aega kuni 31. märtsini. Saadetud töödest tekib basket.ee ja Korvpall100 erilehele galerii. #meiemäng

A post shared by Eesti Korvpalliliit (@basketee) on

Sulge

Ülekanded

   
Sulge

ÕIGE FÄNN | 22/23