Ramirent Škoda PAF Alexela G4S Spalding REFLEKS
Peasponsor
Foto: Siim Semiskar

ERR-i videolugu: naiste rahvuskoondise mängijad on ka eriolukorras motiveeritud

20.04.2020

Eesti naiste korvpallikoondise peatreener Janne Schasmin on väga rahul hoolealuste motivatsiooni ja professionaalse suhtumisega praeguses eriolukorras.

"Nüüdseks juba kaks nädalat tagasi tegime iga-aastased arenguvestlused. Nüüd olid nad natuke teistmoodi, veebipõhised. Silmast silma kohtudes oli mõni kohtumine lähes, nüüd veebis venis mõnega isegi pikemaks," lausus Schasmin intervjuus ERR-ile.

 

"Eks aeg nelja seina vahel pani mõtlema ja arutlema sellistel teemadel, millega naistega kogu aeg ei arutle. Ma väga positiivselt üllatusin ja olen väga rõõmus, et ei olnudki vaja neid lisamotiveerida. Nad on väga motiveeritud, kasutavad seda aega väga hästi ära."

 

Schasmin sõnul on kõigil koondislastel programmid käes ja tegutsetakse. "Sel nädalal oli ka ÜKE treeneri Mirjam Lehismetsaga esimene videotreening koos. Kuni seni tegid kõik eraldi, siis nüüd leiti, et iganädalaselt võiks koos olla. Kaks mängijat on veel Prantsusmaal - nad ei ole veel koju saanud. Loodetavasti saavad varsti koju. Siis Johanna [Johanna Eliise Teder - toim.] Ameerikast ei ole saanud veel koju. Virtuaalselt said nad kõik kokku ja treenisid koos."

 

Vaata pikemalt ERR-i videoloost >>>

 

 

Sulge

Ülekanded