Ramirent Škoda PAF Alexela G4S Spalding REFLEKS
Peasponsor
Kadri-Ann Lass. Foto: Siim Semiskar.

Kadri-Ann Lass liitub uue välisklubiga: saan ennast tõestada tase kõrgemal

25.05.2020

Sel hooajal Poola kõrgliigas mänginud Eesti rahvuskoondise esindaja Kadri-Ann Lass sai oma esimesel profiaastal Krakowi Wislas õpetlikud kogemused, kuid soovib uuel hooajal ennast tõestada tase kõrgemal, vahendab Korvpall24

Tallinnast pärit neiut ootab suvel ees ka treeningud Eesti naiste rahvuskoondisega. Korra nädalas tehakse üheskoos videopildi vahendusel üldkehalise ettevalmistuse trenn.

 

Uueks hooajaks meie koondislane koduklubi Wislaga plaane ei pea. “Wisła on maineka ajalooga klubi ja Poola kõrgliiga on tasemel, iga mäng oli uus väljakutse. Sain mängida mitme Euroopa parima pika mängija vastu, mis oli väga arendav kogemus. Kuid nüüd tahan astuda sammu edasi.”

 

Hooaja ootamatu lõpp tõi kaasa segadust, kuid Lass kiidab oma agenti. “Selline kiire lõpp tekitas hirmu, kas ja millal tekivad uued võimalused, kuid läks hästi. Mul on oma agendiga väga hea koostöö. Ta teab, mida ma klubilt ja liigalt ootan ning leidis mulle uue klubi. Sain hea pakkumise välisklubilt, kus saan ennast tõestada tase kõrgemal. Klubi nime avaldan, kui kõik detailid paigas.”

 

Loe pikemalt Korvpall24.ee portaalist >>> 

Sulge

Ülekanded