Ramirent Škoda PAF Alexela G4S Spalding REFLEKS
Peasponsor
Foto: Siim Semiskar

Endised ja praegused koondislased võimutsesid naiste 3x3 turniiri, amatöörides oli parim RLV Massive

31.05.2020

Laupäeval Eesti 3×3 korvpallihooaja avalöögiks olnud turniiril Tallinnas Snelli väljakutel oli naiste võistkondi üles antud üheksa ning võidu võttis endistest ja praegustest Eesti koondislastest kokku pandud naiskond Team Kati, vahendab Korvpall24.

Võitjate hulka kuulusid Eesti koondise üks liidreid Annika Köster, endised naistekoondislased Kati Rausberg ja Trine Kasemägi ning teenekas korvpallitreener Reet Rausberg. Finaalis alistasid nad 21:11 tiimi Maasikad (Victoria Ida Vähi, Anella Otti, Sofia Košareva ja Tanja Drozdova). Kolmandaks mängis ennast võistkond 343 (Anete Elisabeth Adler, Hanna Maria Sibul, Maarja Grünmann ja Johanna Sepp), kes pronksikohtumises olid 22:14 üle naiskonnast S.O.P.S (Janne Pulk, Helena Svilberg, Marie Anette Sepp ja Martha-Liisa Oinitš).

 

Meesamatööride turniiril kujunes tipp väga tihedaks ning väljakul käisid mitmed endised meistriliigakorvpallurid. Võidu teenis Virumaa meeste tiim RLV Massive (Aron Kuusik, Joonas Vaino, Raiko Orumaa ja Sander Karro), kes mängis finaalis 14:10 üle Estravani (Reigo Päkk, Jaan Lorens, Andres Andrei ja Marko Viik). Kolmanda koha teenis Herentes (Siim Raudla, Andres Zoober, Margus Klementsov ja Heigo Erm), kes ülipõnevas trilleris mängis üle Linnujalgade tiimi 16:15.

Sulge

Ülekanded