Ramirent Škoda PAF Alexela G4S Spalding REFLEKS
Peasponsor
Siim Raudla. Foto: Siim Semiskar.

Siim Raudla: 3x3 hooaja avaturniir andis mängijatest hea ülevaate

01.06.2020

Möödunud laupäeval anti Tallinnas, Snelli väliväljakutel start 3x3 korvpalli Eesti meistrivõistluste sarjale. 3x3 koondiste peatreener Siim Raudla sõnas Delfile antud intervjuus, et sai pärast pikka pausi mängijatest taas hea ülevaate. 

Avaetapi võitis tiim Boft koosseis Martin Dorbek, Joonas Järveläinen, Jaan Puidet ja Rain Veideman. "Kaks aastat tagasi oli meil koondises sisuliselt sama koosseis. Midagi sellist oleks soovinud kokku saada ka tänavu," selgitas Raudla Delfile. "Ma ei tea palju on Veidemanil huvi selle asja vastu. Tüübilt sobiks ta 3x3 korvpall väga hästi. Üks ühe vastu mäng ja skoorimine on ju tema teema. Puideti ja Dorbeku tugevus on eelkõige kaitse."

 

Raudla tõstis esile ka finaalis soosikutele alla jäänud meeskonda. "Post ja Lips pole selles mängud pahad. Probleem on vaid pikkusega. Rahvusvahelisel tasemel tulevad vastu mõned sellised meeskonnad, kus kõik neli meest on kahemeetrised," arutles ta. "Väga positiivne oli Indrek Kajupanga osalemine. Tema meeskonnal ei läinud küll kõige paremini, aga kindlasti näeks ka teda koondislaste ringis."

 

Loe pikemalt Delfi spordiportaalist >>>

Sulge

Ülekanded