Ramirent Škoda PAF Alexela G4S Spalding REFLEKS
Peasponsor
Foto: Siim Semiskar

Eesti võõrustab augustis U15 vanuseklassi Balti matši

09.06.2020

Eesti, Läti ja Leedu alaliidud otsustasid noortekoondiste suvised Balti matšid korraldada augustis. Eesti võõrustab tänavu U15 vanuseklassi turniiri. Suvise Nordic Cupi kuupäevad ja osalejad on veel lahtised. 

U14 noorte Balti matš toimub tänavu 28. – 30. augustini Läti pealinnas Riias. Eesti antud vanuseklassi poiste rahvusesindust juhendavad peatreener Martin Rausberg ja treenerid Rauno Pehka ning Märt Raam. Füsioterapeudi rolli täidab Uku Pärn. Tütarlaste koondist juhendavad treenerid Howard Frier, Anastassia Ptitsõna ja Vadim Gurjanov, füsioteraapia eest vastutab Nele Laurimaa.

 

U15 vanusklassi turniir leiab aset 21. – 23. augustini Eestis, täpne asukoht on veel selgumisel. Eesti koondiste treenerid antud vanuses veel paigas pole.

 

U16 koondiste Balti matš toimub 14.-16. augustini Leedus, Druskininkais. Eesti noormeeste rahvusmeeskonna treenerid on Kris Killing ja Märt Kermon, Traumann, Frederik Ross, tütarlastel Predrag Stanojcic, Allan Siimann, Anastassia Ptitsõna ja Maria Malõseva

 

U18 vanuseklassis tänavu suvel Balti riikide mõõduvõttu ei toimu, sest Läti ja Leedu otsustasid U18 koondiste programmi sel suvel peatada.

 

Eesti U18 koondist juhendavad Heiko Rannula, Alar Varrak, Silver Jurno ja Kari Hyökki. Tütarlaste treeneritepingil annavad juhiseid peatreener Marko Parkonen ja treenerid Rein Raam, Raiko Matsalu ja Elo Heinaste

 

Lähipäevadel peaks selguma ka iga-aastase U16 ja U18 noortekoondistele suunatud Nordic Cup turniiri kuupäevad. Antud võistlusest võtavad tavaliselt osa Eesti, Rootsi, Soome, Norra, Taani ja Islandi rahvuskoondised, kuid lõplikud osalejad on veel samuti selgumisel.

Sulge

Ülekanded