Ramirent Škoda PAF Alexela G4S Spalding REFLEKS
Peasponsor

Balti keti karika logos põimuvad ajalugu ja korvpalli dünaamilisus

02.07.2020

24. - 26. juulini toimub Tallinnas, Saku Suurhallis Eesti korvpalli 100. sünnipäeva auks ellu kutsutud Balti keti karikas, millest võtavad osa Eesti, Läti ja Leedu meeste korvpallikoondised. Valmis on saanud ka turniiri ametlik logo, mille autoriks on disainiagentuur Refleks. 

"Kujund peegeldab murrangulisi sündmusi Baltikumis 1989. aastal ning samuti korvpalli kui mängu olemust. Trikolooridest dünaamiline motiiv sümboliseerib katkematut 600 km pikkust inimketti läbi Eesti, Läti ja Leedu. Sportlikkust lisab kujundi põiklev ja hoogne vorm, mis illustreerib korvpalli kui kombinatsioonide rohket mängu," iseloomustas logo Refleksi juht Tarmo Ojakäär. 

 

Eesti korvpallikoondis valmistub eelseisvaks turniiriks Tallinnas, Nord Cramo spordihoones, mis on suve vältel treenimiseks avatud olnud pea 40-le mängijale. Leedu koondis juba teatas koosseisu, kellega nad Eestisse tulevad, sellega saab tutvuda SIIT! Läti koondis pole lõplikut valikut veel teinud, kuid nende mänedžer Emils Toms kinnitas, et lähipäevil kinnitavad ka nemad koosseisu Balti keti karikal. 

 

Turniiri toetavad Telia, Delfi, Tallinna linn, Paf, G4S ja Ramirent. Eesti koondise peasponsor on Utilitas ning hõbepartnerid Ramirent ja Elme Metall. 

Piletid tulevad müügile niipea kui on selgunud, millises mahus tohib ja on turvaline publikut saali lubada. Kõiki mänge näeb otseülekandes Telia Inspira telekanalil ja Delfi TV-s. 

 

 

 

Sulge

Ülekanded