Ramirent Škoda PAF Alexela G4S Spalding REFLEKS
Peasponsor
-Eesti koondislased korvpallikodus | Foto: Ekraanitõmmis

VAATA | ERR-i uudisklipid Konontšukist, Sunelikust ning reedesest mängupäevast

06.07.2020

Nord Cramo spordihoones asuvas Eesti korvpallikodus on viimastel kuudel tihedaks külaliseks olnud ka Eesti Rahvusringhäälingu spordiuudiste võttegrupp. Toome siinkohal vaatamiseks välja viimasest käigust sündinud uudislood.

USA-s palliv Konontšuk: see on kogu aeg mu unistus olnud

 

"Tegelikult ma läksin venna jälgedes, mul vend mängis ka Ameerikas. Ma olen kogu elu tahtnud Ameerikasse minna," rääkis enne USA-sse siirdumist Tšehhis pallinud Konontšuk ERR-ile. "Siis kui ma alustasin korvpalli mängimist, siis teadsin, et tahan Ameerikasse jõuda. See on kogu aeg mu unistus olnud ja siiamaani on mulle kõik meeldinud. See on unistus, mis täitus."

 

Floridas mänginud Indrek Sunelik: see hooaeg oli väga hea kogemus

 

"Olin Florida Northwest State kolledžis ja seal lõpetasin nüüd hooaja ära. Ma olin tegelikult allkirjastanud lepingu Arkansas State'iga, aga selle otsustasin lõpetada ja nüüd otsin teist kooli. Jutt käib, aga ma ei ole veel kindel, kuhu järgmisel aastal lähen."

 

Korvpallikodus harjutav Eesti koondis hakkab valmistuma mängudeks Leedu ja Lätiga

 

"Proovime juurutada siin ka mingisuguseid üldiseid põhimõtteid, mida me koondise juures kasutame ja siis ka läbi selle, et kuidas keegi sobitub koondise mängusüsteemi," selgitas Eesti koondise abitreener Martin Reinbok ERR-ile.

Sulge

Ülekanded