Ramirent Škoda PAF Alexela G4S Spalding REFLEKS
Peasponsor

Balti keti karikas | Lätlased avaldasid esialgse koosseisu, piletid tulevad müügile järgmise nädala teisipäeval

10.07.2020

Eesti korvpalli 100. juubeliaasta raames korraldab Eesti Korvpalliliit 24. - 26. juulini Tallinnas, Saku Suurhallis Eesti, Läti ja Leedu rahvuskoondiste turniiri, mis kannab sümboolselt nime Balti keti karikas. Turniiri piletid tulevad müügile järgmise nädala teisipäeval, 14. juulil kell 11:00 Saku Suurhalli kodulehel.

Valituse ettekirjutuste järgi tohib mängude ajal saalis viibida maksimaalselt 1500 inimest. „Loomulikult sooviksime Euroopa tippu kuuluvate lähinaabrite vastu mängida täismaja ees, kuid paraku saame ühele mängule lubada piiratud arvu inimesi. Sellegipoolest soovime fännidele nii saalis kui kodus telerite ees pakkuda meeldejääva turniiri. Teisipäeva hommikul tasub end valmis seada, sest huvi piletite vastu on väga on suur,“ sõnas alaliidu turundusjuht Eerik Parvits.

 

Pileteid saab osta igale mängule eraldi ning seda kolmes erinevas hinnaklassis. VIP sektorisse saab pääsme soetada hinnaga 69,90 eurot, I tasandile 19,90 ja II tasandile 14,90 eest.

 

Kui Leedu koondis teatas oma koosseisu juba juuni alguses, siis täna avalikustas esialgse mängijate nimekirja ka Läti rahvusmeeskond.

 

Läti korvpallikoondise peatreener Roberts Štelmahers:  "Oleme lõpetanud huvitava töötsükli, millest võtsid osa nii tuntud tegijad kui ka uued talendid. Sain tundma õppida nende oskuste taset, mängust arusaama, tööeetikat ja suhtumist. Turniirile eelneva kahe nädala jooksul valmistume mängudeks sihikindlalt, et näidata Tallinnas parimat võimalikku mängu. ”

 

Lõunanaabrid valmistuvad turniiriks järgmises koosseisus:

 

Aigars Šķēle

Toms Leimanis                                 

Edmunds Elksnis                             

Edgars Lasenbergs                          

Artūrs Ausējs      

Roberts Bērziņš                               

Valters Vēveris                 

Artis Ate              

Kristaps Dārgais                                             

Artjoms Butjankovs         

Linards Jaunzems                            

Mārcis Šteinbergs                                          

Edvards Mežulis                              

Dāvis Rozītis       

Kārlis Šiliņš                                        

Kaspars Bērziņš

 

Mängude ajakava:

 

Reede, 24.07 kell 19:30 - Eesti vs Leedu

Laupäev, 25.07 kell 19:30 - Leedu vs Läti

Pühapäev, 26.07 kell 19:30 - Eesti vs Läti

 

Turniiri toetavad Telia, Delfi, Tallinna linn, Paf, G4S ja Ramirent. Eesti koondise peasponsor on Utilitas ning hõbepartnerid Ramirent ja Elme Metall. Kõiki mänge näeb otseülekandes Telia Inspira telekanalil ja Delfi TV-s.

 

Sulge

Ülekanded