Ramirent Škoda PAF Alexela G4S REFLEKS
Peasponsor
-Rauno Nurger | Foto: Siim Semiskar

Rauno Nurger koondisest: mulle meeldib, kui noori alt juurde tuleb

12.07.2020

Laupäeval Karksi-Nuias peetud Tõnismatsi etapil tegi oma selle hooaja 3×3 korvpalli debüüdi Eesti koondise kandidaat Rauno Nurger, kes tuli appi Siim-Markus Postile ja Egert Hallerile ning aitas kolmekesi mänginud KK Viimsi tiimi turniiri võiduni.

Pärast finaalmängu Korvpall24.ee portaalile intervjuu andnud 26-aastane Nurger avaldas, kuidas Hispaanias neli kuud kestnud korvpallipõua järel on füüsiliselt raske taas saalis rassida. Ühtlasi rõõmustas 208 cm pikkune tsenter selle üle, et tema jaoks on korvpalliturul jää vaikselt liikuma hakanud. Lisaks rääkis Nurger, millised on esimesed muljed koondise ettevalmistsuest.

 

Ütlesid, et oled väga vähe saalis olnud, aga koondisega juba tööd teed. Mis seisus Sa ise enda hinnangul momendil oled?

 

Nüüd tegin esimese nädala koondisega kaasa ja raske on. Esimene nädal ongi alati raske. Loodan, et nüüd teisest nädalast läheb mul veidi kergemaks. Keha harjub pidevalt treenimisega ära.

 

Juuli lõpus ootavat maavõistlusmängudes Läti, Leedu ja Soome. Tasub vist trenni teha, kuna vastased on magusad?

 

See on meie võistkonnale kindlasti väga hea, et saame häid mänge ja kokkumängu harjutada. Nendest kohtumistest küll midagi ei olene, aga kindlasti läheme sinna täie tõsidusega peale ja neid võitma. Head vastased on tulemas, ootame!

 

Korvpallikodus on läbi käinud ka palju järgmiste generatsioonide mängijaid. Kas Sa ei karda oma koondisekoha pärast, kui noored ja vihased mehed on alt tulemas?

 

Mulle meeldib, kui noori alt juurde tuleb. Tulge aga! Näidake, mida te oskate ja siis väljakul näeme, mis saab. Kindlasti on mul selle üle hea meel, et meie noored liiguvad välismaale ja läheb neid ka USA ülikoolidesse.

 

Loe intervjuud täispikkuses Korvpall24.ee portaalist...

Sulge

Ülekanded

   
Sulge

ÕIGE FÄNN | 22/23