Ramirent Škoda PAF Alexela G4S Spalding REFLEKS
Peasponsor

VAATA | Pokk ja Anderson kiitsid korvpallinaiskonna uudset lähenemist

15.07.2020

Eesti naiste korvpallikoondis alustas sel nädalal suve teist ühislaagrit oma korvpallikodus ehk Tallinna Ülikooli saalis.

Et mängijatel oleks vaheldust, kutsus peatreener Janne Schasmin naistele üllatusena visketrenne läbi viima Jano Kuntsi, kes juhendab Tartu Ülikooli korvpallikoolis poisse ja annab individuaaltreeninguid. Just Kuntsi käe all on koondise kapten Mailis Pokk septembrist alates teinud eratrenne, mis aitasid tal edukalt taastuda põlveoperatsioonist.

 

"Ta on väga innustav treener. Ta on selline, kes ise kunagi alla ei anna ehk siis tahad alati parima välja tuua. Ta on väga uuenduslik treener ja tal on omaette mõtteviisid korvpallist. Ma arvan, et see on väga arendav ka minul on olnud terve selle aja jooksul," kiitis Pokk ERR-ile antud intervjuus.

 

15. hooaega järjest välisklubides mänginud Merike Anderson oli äärmiselt rahul, et Kunts lõi kohe tempo peale ja viskeid tuli teha nii nagu reaalselt mänguski – kõrge pulsi ja väsimuse pealt.

 

"Väga positiivne. Vaadates, et Eesti koondis, aga tundub, et olen kuskil välisklubis. Selline uus lähenemine ja väga super, seda meil varasemad aastad ei ole olnud, igati positiivne," oli ka Anderson rahul.

 

Loe edasi ja vaata videot ERR-i spordiportaalist...

Sulge

Ülekanded