Ramirent Škoda PAF Alexela G4S Spalding REFLEKS
Peasponsor

Kris Killing jätkab TalTechi meeskonna peatreenerina

20.07.2020

TalTechi korvpallimeeskond teatas, et uuel hooajal jätkab peatreeneri kohustuste täitmist mullu poole hooaja pealt tiimi ohjad üle võtnud Kris Killing. 29-aastane Killing rääkis Korvpall24.ee portaalile, et koroonakriisi järel on kodune korvpallimaastik muutunud ja tänavune komplekteerimine on olnud tavapärasest erinev. Ühtlasi lubas peatreener, et uuel aastal saavad esindusmeeskonnas oma võimaluse ka paremad TalTechi korvpallikooli noored.

Eelmisel hooajal jõulude paiku TalTechi peatreeneriks tõstetud Killingu käe all suutis tiim veidi oma resultaate parandada, kuid suurt murrangut teha ei suudetud. Kui Gert Kullamäe juhendamisel võeti 3 võitu ja 10 kaotust, siis Killingu saldoks jäi enne koroonakriisi 4 võitu ja 8 kaotust.

 

“Eelmine hooaeg lõppes järsku ja ootamatult. Paljud küsimärgid jäid õhku. Sellegipoolest olin mina valmis jätkama. Kui juba maitse suhu sain, siis seda suurem isu jätkata tekkis,” sõnas Killing Korvpall24.ee portaalile.

 

Noore treeneri sõnul on tema jaoks oluline vahe, kas hüpata keset hooaega tundmatusse või alustada uut hooaega peatreenerina juba komplekteerimis- ja ettevalmistusfaasis. “Vahe on väga suur, paljuski alustame puhtalt lehelt. Võrreldes eelmise hooajaga on juba meeskonna koosseis oluliselt muutunud. Loodan, et mul õnnestub oma visioon realiseerida.”

 

Loe pikemalt Korvpall24.ee lehelt >>>

Sulge

Ülekanded