Ramirent Škoda PAF Alexela G4S REFLEKS
Peasponsor
Rait-Riivo Laane / Foto: Siim Semiskar

Rait-Riivo Laane karjäär jätkub Rumeenia kõrgliigas

23.07.2020

Neljapäeval sai ametlikuks uudis, et Eesti koondise mängujuht Rait-Riivo Laane siirdub pärast ühte vaheaastat koduses Paf Eesti-Läti korvpalliliigas tagasi välismaale. Varasemalt kolm aastat Kreeka esiliigas pallinud 27-aastane ja 179 cm pikkune tagamees esindab uuel hooajal Rumeenia kõrgliigaklubi Miercurea Ciuc CSM, vahendab Korvpall24.

Miercurea Ciuc CSM on 18 aastat tagasi loodud korvpalliklubi, mis mängib 1700 istekohaga spordisaalis. 2010-ndatel suures osas tugevuselt teises liigas pallinud tiim kerkis 2018. aastal meistriliigasse, kui Rumeenia korvpallis kaks kõrgemat liigat ühendati.

 

Lõppenud hooajal hoidis Miercurea Ciuc CSM katkestamise hetkel 4 võidu ja 13 kaotusega 16 tiimi hulgas eelviimast ehk 15. positsiooni, heideldes kohtadele 13.-16. Tiimis oli lisaks rumeenlastele ja Rumeenia passiga ungarlastele välismängijad Sloveeniast ja Kanadast.

 

Rait-Riivo Laane andis esimesed kommentaarid Korvpall24.ee portaalile: “Ma tean, et see liiga taseme mõistes on väga korralik. See saab päris väljakutsuv olema. Võib tunduda küll, et Rumeenia korvpall, aga liiga mõistes on nad väga okeid ja midagi kerget ei saa olema.”

Loe pikemalt Korvpall24 portaalist >>>

Sulge

Ülekanded

   
Sulge

ÕIGE FÄNN | 22/23