Ramirent Škoda PAF Alexela G4S Spalding REFLEKS
Peasponsor
Siim-Sander Vene. Foto: Siim Semiskar.

Täna otse Inspiras ja Delfi TV-s: Eesti võõrustab Balti keti karikal Leedut

24.07.2020

Eesti meeste korvpallikoondist võõrustab täna õhtul Tallinnas toimuval Balti keti karikaturniiril maailma tippu kuuluvat Leedu rahvusmeeskonda. Turniiri mänge näeb otseülekandes Inspira telekanali ja Delfi TV veebikeskkonna vahendusel. Telepildi toodab Levira.

Eeseti rahvusesinduse peatreener Jukka Toijala loodab, et koondis suudab pärast pikka pausi näidata samasugust energiat nagu veebruaris. „Esmalt peame kaitses asjad korras hoidma. Rünnakutel peame leidma kiireid lahendusi, sest kogu õhtu ainult positsioonirünnakut mängides läheb meil raskeks.“

Leedulaste peatreener Darius Maskoliunas sõnas ERR-ile antud intervjuus, et ettevalmistusel keskenduti pigem enda tegemistele, kuid Balti keti karika võit on samuti eesmärk. 

 

"Ma ei ütleks, et valmistusime just turniiriks, pigem tutvusime. Meil on meeskonnas palju noori mängijaid. Oli vaja tutvuda, et vaadata, mida nad suudavad ja kuidas neid kasutada. Ja on väga hea, et nüüd on ka selline turniir, et saab kellegagi mängida ja neid aktsioonis näha," rääkis Maskoliunas. 

 

Millist mängu tahab Leedu publikule ja ka endale näidata? "Ilusat, kiiret, resultatiivset ja sellist mängu, mis võidab. Vaatamata sellele, et tegemist on sõprusturniiriga, siis tahaks igat mängu võita," kinnitas OM-pronks.
 

Balti keti karikaturniiri mängude ajakava:

 

Reede, 24.07 kell 19:30 - Eesti vs Leedu

Laupäev, 25.07 kell 19:30 - Leedu vs Läti

Pühapäev, 26.07 kell 19:30 - Eesti vs Läti

 

Soeta piletid SIIT!

 

Balti keti karikaturniiri toetavad Telia, Delfi, Tallinna linn, Paf, G4S, Ramirent, Saku Õlletehas ja Levira. Eesti koondise peasponsor on Utilitas ning hõbepartnerid Ramirent ja Elme Metall. Kõiki mänge näeb otseülekandes Telia Inspira telekanalil ja Delfi TV-s. Kohtumisi kommenteerivad Siim Raudla ja Kristo Saage.

Sulge

Ülekanded