Ramirent Škoda PAF Alexela G4S REFLEKS
Peasponsor
Foto: Siim Semiskar

Kõiki Balti keti karika kohtumisi näeb otseülekandes Inspira ja Delfi vahendusel

24.07.2020

Käesoleva nädala reedest kuni laupäevani peetakse Tallinnas, Saku Suurhallis Balti keti karikaturniir korvpallis, millest võtavad osa Eesti, Läti ja Leedu rahvusmeeskonnad. Turniiri mänge näeb otseülekandes Inspira telekanali ja Delfi TV veebikeskkonna vahendusel. Telepildi toodab Levira.

Kui koroonaviirusest tingitud piirangute tõttu ei saa korraldaja mängudele lubada rohkem kui 1500 inimest, siis otseülekannete vahendusel saavad kõik korvpallihuvilised rahvuskoondise sõpruskohtumistele kaasa elada.

 

„Paus korvpallimaastikul on olnud pikk ja meil on au võõrustada Tallinnas Euroopa tippu kuuluvaid lähinaabreid. Samuti on hea meel, et tänu Teliale, Delfile ja Levirale jõuab otsepilt kõikide huvilisteni. Saali mahub hajutatult mänge vaatama 1500 silmapaari, ülejäänud saavadki meie rahvusmeeskonnale kaasa elada otseülekannete vahendusel. Samuti jõuab telepilt ka Lätti ja Leetu,“ sõnas Eesti Korvpalliliidu peasekretär Keio Kuhi.

 

„Levira saab jälle pakkuda rahvusvahelise telepildi tootmise kogemust ning tuua korvpallifännideni alati põnevust pakkuvad Balti rahvuskoondiste heitlused. Aastate jooksul on Levira tootnud terve hulga spordivõistluste telepilti, näiteks ka 2015. aastal toimunud korvpalli EM-i alagrupiturniirilt Riias,“ ütles Levira meediateenuste müügijuht Edgar Põhjamets.

 

Kohtumisi kommenteerivad Siim Raudla ja Kristo Saage, korvpallistuudiost toovad intervjuud vaatajateni Karl Rinaldo ja Maxim Tuul.

 

Turniiri ajakava:

Reede, 24.07 kell 19:30 - Eesti vs Leedu

Laupäev, 25.07 kell 19:30 - Leedu vs Läti

Pühapäev, 26.07 kell 19:30 - Eesti vs Läti

 

Soeta piletid SIIT!

 

Balti keti karikaturniiri toetavad Telia, Delfi, Tallinna linn, Paf, G4S, Ramirent, Levira ja Saku Õlletehas. Eesti koondise peasponsor on Utilitas ning hõbepartnerid Ramirent ja Elme Metall.

Sulge

Ülekanded

   
Sulge

ÕIGE FÄNN | 22/23