Ramirent Škoda PAF Alexela G4S Spalding REFLEKS
Peasponsor
Foto: Hendrik Osula.

Täna Balti keti karikal: Eestile alla jäänud Leedu läheb vastamisi noorusliku Lätiga

25.07.2020

Tallinnas, Saku Suurhallis peetaval Balti keti karikal kohtuvad täna õhtul turniiri avamängus Eestile kaotanud Leedu ja noorusliku koosseisuga Läti korvpallikoondised. Mängu näeb otseülekandes Inspira telekanali ja Delfi TV veebikeskkonna vahenudsel. 

Leedukad pidid turniiri avamängus lisajal tunnistama Eesti koondise 92:85 paremust. "Ainus hea asi on, et tegime Eestile tähtpäeva puhul ilusa kingituse. Me ei tahtnud, et see nii läheks, aga kukkus nii välja. Oli tore matš, kus oli palju emotsiooni. Aga kui mängust rääkida, siis oli palju rohkem negatiivseid külgi," rääkis Leedu koondise peatreener Darius Maskoliunas Leedu Delfile.

 

"Kuigi olime igal positsioonil pikemad, kaotasime lauavõitluse. Lasime neil pärast ründelaudu visata 23 punkti. Paistis, et eestlased tahavad iga palli eest palju rohkem võidelda. Ja meie ei suutnud kätte saada palle, mis olid juba meie käes," lisas ta.

 

Läti koondise peatreener Roberts Štelmahers kasutab Balti keti karikal 12 mängijat: Edmunds Elksnis (Valmiera Glass/VIA), Arturs Ausejs (Jekaterinburgi Ural), Kaspars Berzinš (BK Ogre), Artis Ate (Riia VEF), Andris Misters (Melilla), Artjoms Butjankovs (BC Samaara), Marcis Šteinbergs (Gran Canaria II), Kristaps Dargais (BK Ogre), Karlis Šilinš (Florida Atlantic), Kristaps Gluditis (Ventspils), Edgars Lasenbergs (Pasvalyse Pieno Žvaigždes) ja Edvards Mežulis (Läti Ülikool).

 

Kohtumine algab kell 19:30, mängu kommenteerivad Siim Raudla ja Kristo Saage. Stuudiost toob intervjuud vaatajateni Karl Rinaldo. Pileteid kohtumisele saab soetada SIIT!

 

Balti keti karikaturniiri toetavad Telia, Delfi, Tallinna linn, Paf, G4S, Ramirent, Levira ja Saku Õlletehas. Eesti koondise peasponsor on Utilitas ning hõbepartnerid Ramirent ja Elme Metall.

 

 

 

 

Sulge

Ülekanded

   
Sulge

ASG 2022 kandideerimine