Ramirent Škoda PAF Alexela G4S Spalding REFLEKS
Peasponsor
Foto: Hendrik Osula

TÄNA: Eesti kohtub Balti keti karika viimases mängus Lätiga, koosseisus kaks muudatust

26.07.2020

Eesti meeste korvpallikoondis kohtub täna õhtul Saku Suurhallis Läti rahvusmeeskonnaga. Võrreldes reedese mänguga Leedu vastu on treenerid koosseisus teinud kaks vangerdust – Robert Valge ja Rait-Riivo Laane asemel võtavad koha sisse koondise debütant Siim-Markus Post ja kogenud kaitsespetsialist Martin Dorbek.

 

Lõunanaabritele minnakse seega vastu järgmises koosseisus: Kristjan Kitsing, Rauno Nurger, Henri Drell, Rain Veideman, Janari Jõesaar, Siim-Sander Vene (C), Kregor Hermet, Sander Raieste, Martin Dorbek, Kerr Kriisa, Siim-Markus Post ja Saimon Sutt.

 

Turniiri esimeses mängus alistas hingestatult mänginud Eesti koondis Leedu rahvusmeeskonna lisaajal numbritega 92:85. Mängu kangelaseks tõusis 19-aastane tagamängija Kerr Kriisa, kes tõi 26 punkti ning jagas 7 resultatiivset söötu. Samuti näitas ta tugevat kaitsemängu. Kahekohalise punktisummani jõudsid ka Sander Raieste 17 ja Siim-Sander Vene 13 punktiga, Kristjan Kitsing lisas üheksa, Rauno Nurger kaheksa ja Henri Drell seitse silma.

 

Laupäevases kohtumises Läti vastu näitasid leedukad enesekindlust, võttes veenva 82:59 võidu. Marius Grigonis tõi võitjate parimana 19 punkti ja viis lauapalli.

 

Pall pannakse mängu kell 19:30, otsepilti näeb Inspira telekanali ja Delfi TV veebikeskkonna vahendusel. Kohtumist kommenteerivad Siim Raudla ja Kristo Saage, otsestuudiost toob intervjuud vaatajateni Maxim Tuul.

 

Balti keti karikaturniiri toetavad Telia, Delfi, Tallinna linn, Paf, G4S, Ramirent, Saku Õlletehas ja Levira. Eesti koondise peasponsor on Utilitas ning hõbepartnerid Ramirent ja Elme Metall.

 

 

Sulge

Ülekanded