Ramirent Škoda PAF Alexela G4S Spalding REFLEKS
Peasponsor
Jaak Salumets ja Siim-Sander Vene. Foto: Hendrik Osula

Otsustavatel hetkedel enesekindlust näidanud kapten Vene: iga võit on sellele noorele meeskonnale samm edasi

26.07.2020

Eesti meeste korvpallikoondis lõpetas koduse Balti keti karika 84:67 võiduga Läti üle, tulles ühtlasi koduse korvpalli 100. sünnipäevaks pühendatud turniiri võitjaks. 

Otsustavatel hetkedel liidrikoormat kandnud koondise kapten Siim Sander-Vene ütles mängujärgses intervjuus ERR-ile, et turniirivõit on noorele meeskonnale hea motivatsioonisüst. 

 

"Turniirivõit on ikka tore asi ja hea. Kui üleeile ütlesin, et sellele noorele meeskonnale on iga võit hea samm edasi ja kindlasti see aitab meile kõvasti kaasa," jäi koondise kapten Siim-Sander Vene rahule. Vene enda kontole jäi tänases kohtumises 15 punkti ja kaheksa lauapalli.

 

Ehkki Eesti oli suures plaanis lõunanaabritest selgelt parem, jäädi teisel veerandil vastasele üheksa punktiga alla. "Me ei pannud võib-olla eemalt ära. Lootsime võib-olla natuke liiga kiiresti ära teha selle mängu," tunnistab Vene.

 

"Panime teisel veerandil äkki kümnest ühe kolmese ära. Natukene palju viskasime joone tagant peale ja sellega andsime nendele vabadust rünnata. Ise andsime seal natuke käest ära, aga üldiselt mängu tempot kontrollisime."

 

Vaata Vene vahetuid kommentaare ERR-i spordiportaalist!

Sulge

Ülekanded