Ramirent Škoda PAF Alexela G4S Spalding REFLEKS
Peasponsor
Jukka Toijala. Foto: Ville Vuorinen.

Toijala: keskendumine polnud täna paigas

29.07.2020

Eesti meeste korvpallikoondis jäi Tapiolas peetud kontrollkohtumises Soomele alla 76:97. Meeskonna peatreener Jukka Toijala ütles mängujärgselt, et tänasele kaotusele pole õigustust. 

"Kui vaatate esimese poolaja videot, on sealt näha, et kui võtsime mõne liikumise üles, siis oli alati vähemalt üks mängija, kes ei saanud aru, mida teha. Ja me ei teinud midagi uut! Minu jaoks näitab see, et mänguks keskendumine polnud õige," rääkis Toijala pärast kohtumist Eesti ajakirjanikele.

 

"Sain õppetunni, et ma oleks pidanud sellist olekut juba varem tähele panema ja püüdma nende meeleseisundit muuta. Tegelikult ma panin loidust ja väsimust tähele. See oli nii eilsel kui ka tänasel treeningul. Mõtlesin, et nad on lihtsalt natuke väsinud ja mängu ajaks olek muutub, aga nii ei läinud," lisas ta.

 

Esimesel veerandajal hüppeliigest vigastanud Siim-Sander Vene kohta ütles Toijala, et tõenäoliselt väga hullu traumaga tegu pole. Uuringutele minek on siiski ilmselt vajalik. Koondise kapten on juba teel Eesti poole, ta poleks pidanud homses korduskohtumises nagunii kaasa tegema.

 
Sulge

Ülekanded