Ramirent Škoda PAF Alexela G4S Spalding REFLEKS
Peasponsor
Foto: Limas Žemgulis

Täna otsepildis: U16 koondised lähevad Balti matšil vastamisi Leeduga

15.08.2020

Leedu suuruselt teises linnas Kaunases toimuval U16 vanuseklassi Balti matšil tuleb Eesti koondistel täna taas vastamisi minna Leedu eakaaslastega. Nimelt on leedukad kodusele turniirile välja pannud kaks tasemelt ühtlast rahvusesindust. 

Kris Killingu juhendatav noormeeste U16 koondis sai turniiri avamängus napi kolmepunktilise (75:78) kaotuse. Välja tuldi enam kui 10-punktilisest kaotusseisust ja võiduvõimalus oli olemas kuni viimaste sekunditeni. "Kokkuvõttes jäin mänguga rahule, olgugi, et me kaotasime. Võistkond näitas sisu ja me suutsime suurest kaotusseisust välja tulla. Mulle meeldis, et suutsime mängida agressiivset kaitset ja loodan, et suudame seda ka teise Leedu koondise vastu teha," kommenteeris Killing. 

 

Tütarlaste koondis, kes peamiselt koosneb U15 vanuseklassi neidudest, pidas Leedu eakaaslastega samuti tulise heitluse, kuid kohtumise teises pooles jäädi enam kui 10-punktilisse kaotusseisu ja sealt enam välja ei suudetud tulla. Vastu tuli võtta 48:63 kaotus. "Tegelikult oli konkreetne mäng täiesti võidetav. Tüdrukutel peab olema rohkem eneseusku ja energiat. Kohati jäime väga passiivseks ja aeglaseks. Kindlasti ei tule täna lihtsam mäng, sest Leedu on komplekteerinud kaks väga võrdset satsi," sõnas neidude koondise peatreener Marko Parkonen. 

 

Neidude mäng algab kell 17:30, noormehed asuvad võistlustulle kell 19:45. Mänge näeb otsepildis allolevatelt linkidelt ja Basketi Facebooki lehelt. 

 

Sulge

Ülekanded