Ramirent Škoda PAF Alexela G4S Spalding REFLEKS
Peasponsor
Foto: Limas Žemgulis

U16 neiud kaotasid Balti matši viimases mängus Lätile

16.08.2020

Eesti tütarlaste U16 vanuseklassi koondis lõpetas Kaunases peetud Balti matši 58:84 kaotusega Läti vastu.

Kahes esimeses mängus Leedut võitnud lõunanaabrid alustasid ka Eesti vastu hästi ja läksid avaveerandi järel ette 21:15. Eestlannad olid teisel mänguperioodil hädas pallikaotustega ja vahe kärises juba enam kui kümne punkti peale. Pikaks pausiks suudeti vahet pisut vähendada ja riietusruumidesse siirduti lõunanaabrite 43:34 eduseisus.

 

Teisel poolajal panid terve turniiri vältel head mängu näidanud lätlannad oma paremuse maksma – kolmas veerandaeg võideti 24:12 ja otsustaval mänguperioodil kasvatati eduseisu veelgi viie punkti võrra. Tasuks kindel võit ja turniiri esikoht.

 

Keandra Koorits tõi Eesti parimana 19 punkti ja 5 lauapalli. Marta Eleri Jaame arvele jäi 9 silma ja Anette-Laura Tõks lisas 8 punkti. Läti poolelt kogusid Katrina Ozola 19, Luize Sila 16, Endija Sedlina 13 ja Liva Linina 12 punkti ja 10 lauapalli.

 

Eesti lõpetas turniiri kolme kaotuse ja neljanda kohaga. Naiskonna parimaks mängijaks nimetati Maria Vasar. Turniiri viimases mängus kohtuvad Leedu „Valge“ ja Leedu „Roheline“.

 

Mäng täispikkuses: 

 

Sulge

Ülekanded