Ramirent Škoda PAF Alexela G4S Spalding REFLEKS
Peasponsor
Martin Paasoja. Foto: Hendrik Osula.

Martin Paasoja jätkab karjääri Hispaanias

18.08.2020

Esmaspäeval sai ametlikult teatavaks, et Eesti korvpallikoondise tagamängija Martin Paasoja jätkab karjääri Hispaania tugevuselt teises liigas ehk LEB Goldis. 27-aastase ja 191 cm pikkuse mängumehe uueks koduklubiks saab CBC Valladolid, kes uuel hooajal hakkab linna jalgpallimeeskonna eeskujul kandma nime Real Valladolid, kirjutab Korvpall24

2009. aastal Pärnus profikarjääriga algust teinud Paasoja on välisliigadest seni pallinud Rumeenia kõrgliigas ja Kreeka esiliigas ning viimasel hooajal mängis BC Kalev/Cramo ridades. VTB Ühisliigas sai mees kirja vaid 7 kohtumist, kus kogus keskmiselt 11,1 minutiga 5,1 punkti ja 1,1 lauapalli. Paf Eesti-Läti korvpalliliigas oli Paasoja koormus suurem, kui 19 mängus sai ta kirja keskmiselt 14,6 minutit, 8,2 punkti, 2,3 resultatiivset söötu ja 1,6 lauapalli.

 

Valladolidi klubi peatreener Hugo Lopez kommenteeris klubi kodulehe vahendusel: “Martin on viimane pusletükk, mis meil veel puudu oli. Ta on võimeline mängima mõlemal tagamängija positsioonil, kuna on hea pallikäsitlusega, suudab mängida pick and roll olukordi ja lugeda hästi meeskondlikku ründemängu. Kõikides liigades, kus Martin seni on mänginud, on ta esile tõusnud hea kaitsemängijana, kes on vaheltlõigetes kõrgel kohal. Tal on kogemusi erinevate riikide liigadest ja ka Eesti rahvuskoondisest ning ta annab meile selle jõu, mida meil on tagaliinis vaja.”

 

Hispaanias on uuel hooajal lisaks Paasojale pallimas veel neli Eesti koondislast, kui Siim-Sander Vene (Fuenlabrada), Janari Jõesaar (Manresa), Sander Raieste (Baskonia) ja Kristian Kullamäe (Burgos) allkirjastasid kõik lepingud kõrgliiga ehk ACB klubidega. Kullamäe puhul on küll juba välja öeldud, et ta saadetakse tõenäoliselt laenule LEB Goldi.

 

Loe rohkem >>>

Sulge

Ülekanded