Ramirent Škoda PAF Alexela G4S Spalding REFLEKS
Peasponsor

AJAKAVA | Eesti võõrustab nädala lõpus U15 vanuseklassi Balti matši

19.08.2020

21. kuni 23. augustini toimub Tallinnas, Audentese spordikeskuses U15 vanuseklassi Balti matš, millest võtavad osa Eesti, Läti ja Leedu noortekoondised.

Kui algselt pidid turniirist osa võtma ka Soome noored, siis põhjanaabrid otsustasid koroonaviiruse leviku kasvu tõttu reisimisest loobuda.

 

Noormeeste arvestuses võistleb seega lisaks Eesti, Läti ja Leedu U15 vanuseklassi koondistele ka Kris Killingu juhendatav Eesti U16 rahvusesindus. Tütarlaste arvestuses asub võistlustulle kolm U15 vanuse noortekoondist – Eesti, Läti ja Leedu.

 

Suur osa Marko Parkoneni juhendatavast U15 neidude koondiset mängis ka möödunud nädalavahetusel U16 vanuse Balti karikal. Võistkonna abitreener on Kaia Milling ning neidude füüsilise valmisoleku eest kannab hoolt Elo Heinaste.

 

Aivar Kuusmaa hoolealused U15 noormeeste võistkonnas alustasid ettevalmistust 15. augustil, laagrist võtab osa 14 mängijat. Meeskonna abitreener on Martin Rausbeg, üldkehalise ettevalmistuse eest vastutab Raigo Toompuu ja füsioterapeudi kohuseid täidab Uku Pärn.

 

Noormeeste U16 koondis, kes sai võimaluse turniirist osa võtta alles möödunud nädala lõpus, reageeris kiiresti ning alates teisipäevast on ka nemad mängudeks valmistunud. Killingu kõrvalt leiame abitreenerid Märt Kermoni ja Kaarel Traumanni, füsioterapeudi kohuseid täidavad Frederik Ross ja Viktoria Filippova.

Ühe mängu ajal tohib saalis viibida maksimaalselt 500 inimest. 

 

Kõiki mänge näeb otseülekandes Eesti Korvpalliliidu Youtube `i kanalil. 

 

Mängude ajakava:

 

 

 

 

Sulge

Ülekanded