Ramirent Škoda PAF Alexela G4S Spalding REFLEKS
Peasponsor
Egert Haller. Foto: Hendrik Osula.

Egert Haller ja Erki Kuhi mängivad uuel hooajal Rakvere Tarvas

01.09.2020

Rakvere Tarva korvpallimeeskond andis teada, et Egert Haller mängib ka uuel hooajal nende ridades. Tiimiga liitub ka kaks hooaega vigastuste tõttu vahele jätnud Erki Kuhi. 

Möödunud hooajal jõudis Haller Eesti ja Läti klubide ühisliigas enne mängude katkestamist koroonaviiruse tõttu esindada Lääne-Virumaa korvpalli lipulaeva 26 kohtumises. Tema arvele kanti nendes keskmiselt 26,8 minutiga 12,3 punkti ja kolm lauapalli. Silma paistis 192 cm pikk pallur aga eelkõige kõrge töökultuuri ning hingestatud ja kompromissitu võitlejanatuuriga.

 

"Võistkonnana ja selle komplekteeritusega, mis meil eelmisel hooajal oli, jättis kõik positiivse tunde kuni koroona hooaja lõpetas," rääkis Egert Haller Virumaa Teatajale. "Selleks hooajaks mul otseselt laua peal väga mingeid teisi pakkumisi polnud peale Tallinna Kalev/TLÜ, kes tegi natukene juttu. Korraks rääkis agent samuti ühe välismaa klubiga, aga lõpuks oligi Tarvas ainukene tõsine variant ja seetõttu tegin sellise otsuse."

 

“Kodulinnas on tagasitulekut hea teha, see tekitab toreda tunde,” lausus Erki Kuhi Virumaa Teataja vahendusel. “Paus on veninud pikaks ja mängunälg seetõttu väga suur. Eks sellepärast tuli ka see otsus, sest Rakveres on hea keskkond ning siin avaneb hea võimalus teenida mänguminuteid.”

 

20-aastane Kuhi on paaril viimasel hooajal sattunud korvpalliplatsile episoodiliselt. Põhjuseks on kaks põlvevigastust, millest esimene tabas teda ülemöödunud hooajal ja teine jättis pikaks ajaks kaaslaste tegutsemist kõrvalt vaatama mullu.

 

Lõppenud hooajal õnnestus 203 cm pikal rakverelasel siiski mõneks mänguks Eesti esiliigas väljakule saada, enne, kui koroonaviirus meistrivõistlused lõpetas. Tema kaheksa mängu keskmised statistilised näitajad olid KA Tallinna Kalev/TSK vormis 26,8 minutit, 10,1 punkti, 4,9 lauapalli, 2,6 korvisöötu ja 2,1 vaheltlõiget.

Sulge

Ülekanded