Ramirent Škoda PAF Alexela G4S Spalding REFLEKS
Peasponsor
Henri Drell. Foto: Hendrik Osula.

Drelli ja Treieri koduklubid alustasid Itaalia Superkarikat võidukalt

04.09.2020

Eesti korvpallikoondislaste Henri Drelli ja Kaspar Treieri koduklubid alustasid Itaalia Superkarikat võidukalt, kui Pesaro alistas möödunud hooajal Itaalia meistriliiga viiendana lõpetanud Brindisi 83:71 ja Sassari Dinamo seljatas Rooma Virtuse 114:71.

 

 

Vahetusest sekkunud 20-aastane Drell viskas 23 minutiga viis punkti (kahesed 2/4, kolmesed 0/1, vabavisked 1/1) ja võttis seitse lauapalli.

Pesaro parimatena tõid Carlos Delfino 19 ja Simone Zanotti 16 silma. Vastaste resultatiivseimad olid D’Angelo Harrison 15 ning Darius Thompson 14 punktiga.

 

20-aastane Treier viibis väljakul kolm minutit, kuid ühtegi statistilist näitajat kirja ei saanud. Eestlase koduklubi resultatiivseimateks kerkisid Eimantas Bendžius 25 silmaga ning võimsa kaksikduubli teinud Miro Bilan 20 punkti ja 16 lauapalliga. Rooma parimatena jäi Tommaso Baldasso arvele 17 ja Luca Campogrande 14 silma.

 

Järgmises ringis, mis peetakse 5. septembril, saab näha eestlaste omavahelist duelli, sest Drelli koduklubi läheb vastamisi Kaspar Treieri leivaisa Sassariga.

Sulge

Ülekanded