Ramirent Škoda PAF Alexela G4S Spalding REFLEKS
Peasponsor
Kristjan Kitsing. Foto: BC Rytas.

Kristjan Kitsing jätkab karjääri legendaarses Leedu klubis

14.09.2020

Eesti korvpallikoondise viskekahur Kristjan Kitsing jätkab karjäääri välismaal kui liitub viikordse Leedu meistri Vilniuse Rytase meeskonnaga. 

Eelmisel kahel hooajal BC Kalev/Cramot esindanud Kitsingu jaoks on Rytase näol tegu kolmanda välisklubiga. Varem on 29-aastane ja 205 cm pikkune eestlane võõrsil leiba teeninud Concordia Estudianteses (Argentina) ja Bakken Bearsis (Taani).

 

Eesti koondislane palgati Rytasesse täitma vigastustest jäänud tühimikke. Näiteks ei saa klubi hooaja alguses aidata Šaulius Kulvietis.

Kitsingut ootab Rytases ees temale Kalev/Cramo päevilt tuttav peatreener Donaldas Kairys, kelle käe all tegi ta 2018/19 hooajal väga eduka aasta.

 

“Kristjan on olnud ammu meie radaril. Kui me sattusime hooajaks ettevalmistumisel raskesse seisu, otsustasime ennast probleemide vastu kindlustada ja kokku panna sügavama rotatsiooni. Kitsing teab, millist stiili me tahame siin mängida ja seetõttu ma usun, et tal ei lähe olukorraga kohanemiseks eriti kaua aega,” vahendas Kairyse sõnu Leedu portaal Krepšinis.net.

 

Rytas mängib algaval hooajal lisaks kohalikule kõrgliigale ka tugevuselt kolmandas eurosarjas ehk FIBA Meistrite liigas.

Sulge

Ülekanded