Ramirent Škoda PAF Alexela G4S Spalding REFLEKS
Peasponsor
Mikk Jurkatamm. Foto: Siim Semiskar.

Mikk Jurkatamm jätkab karjääri USA ülikoolis

29.10.2020

Nädala alguses tuli läbi Eurohopes portaali Twitteri konto avalikuks info, et tänavu Eesti korvpallikoondises debüteerinud tagamees Mikk Jurkatamm siirdub USA üliõpilasliigasse Western Kentucky kolledžisse. 20-aastane ja 195 cm pikkune pikalt Itaalias pallinud noormees kinnitas Korvpall24.ee portaalile info õigsust ning rääkis veidi ülemineku tagamaadest.

“See info vastab tõele küll, aga pean minekut veel veidi ootama. Hetkel on asi USA viisa taga kinni. Kõik oleneb, kui kiiresti see mulle väljastatakse,” selgitas mullu Itaalia esiliigas Ravenna Basketis viskava tagamehe rollis pallinud Jurkatamm.

 

Hooaja alguses ka Eesti esindusklubi BC Kalev/Cramoga trenni teinud Jurkatamm on Itaalias mänginud 15-aastasest alates, kuid nüüd teeb täieliku kannapöörde. “Võimalusi oli igal pool. Euroopas, Eestis ja Ameerikas. Aga teatud põhjustel tundus Ameerika praegusel hetkel kõige parem variant.”

 

Vanema venna Taavi jälgedes ookeani taha siirduv Jurkatamm täpsustas: “Juba suve keskel oli üks ülikool minust huvitatud, aga siis ei arvanud veel, et tahan Ameerikasse minna. Kuna suve lõpus tuli uudis, et Itaaliasse ma sel aastal ei saa ja samal ajal oli Western Kentucky minust huvitatud, siis otsustasin nende kasuks.”

 

Loe edasi Korvpall24.ee portaalist >>>

Sulge

Ülekanded

   
Sulge

Eesti - Saksamaa