Ramirent Škoda PAF Alexela G4S Spalding REFLEKS
Peasponsor
Allan Siimann. Foto: Siim Semiskar.

Allan Siimann: hõre korvialune sai meile saatuslikuks

13.11.2020

Eesti naiste korvpallikoondis pidi EM-valiksarjas tunnistama võõrsil Bosnia ja Hertsegoviina paremust numbritega 92:54. Rahvusnaiskonna peatreeneri Allan Siimanni sõnul oli tasemevahe tuntav. 

"Meil on vähe mängijaid, kes sellisel tasemel kaitse vastu nagu Bosnia näitas igapäevaselt mängiks või treeniks. Seetõttu tulid meil rünnakul lihtsad eksimused, mis omakorda andsid vastastele lihtsaid korve. Meiesuguse väikeriigi jaoks on iga mängija oluline ning kahjuks selles tsüklis erinevate põhjuste tõttu valikust välja jäänu neljast mängijast kolm on korvialused mängijad. Lisaks Kadri-Anni eemalejäämine. See kõik annab tunda," sõnas Siimann

 

"Au ja kiitus neile, kes pidid väljakul ohjeldama vastaste pikki. Vastaste tähtmängija ja WNBA kuues valik Jones võeti oma elemendist välja ning see oli tema tsükli kõige kehvem mäng. Teeme mängust omast järeldused ja parandused ning valmistume Šveitsile lahingut andma." 

 

Šveitsiga tuleb eestlannadel vastamisi laupäeval Eesti aja järgi kell 18:00. C-alagruppi juhib kolme võiduga Bosnia, Eesti on kolme kaotusega hetkel neljandal positsioonil. 

Sulge

Ülekanded