Ramirent Škoda PAF Alexela G4S Spalding REFLEKS
Peasponsor

Koduste korvpalli EM-valikmängude piletimüük toimub täielikult digitaalselt

19.11.2020

Eesti võõrustab novembri lõpus 2022. aasta meeste korvpalli EM-valiksarja B-alagrupi mulli. Tänasest algas mängude piletimüük, mis on esmakordselt sajaprotsendiliselt digitaalne.

Jukka Toijala juhendataval Eesti koondisel tuleb 28. novembril vastamisi minna Venemaa ning 30. novembril Põhja-Makedooniaga. Samuti on korvpallisõpradel võimalik näha Itaalia ja Põhja-Makedoonia ning Venemaa ja Itaalia omavahelisi vastasseise.


Vältimaks üleliigseid kontakte otsustas Eesti Korvpalliliit koostöös Piletikeskusega kogu piletimüügi viia digitaalseks.

„Lähtuvalt praegu maailmas valitsevast olukorrast soovime mängude korraldamisel viia inimeste kokkupuutepunktid võimalikult minimaalseks. Täielikult digitaalne piletimüük aitab meil vältida järjekordi kohapeal. Samuti on paberivaba piletimüük keskkonnasäästlik ja võistluste korraldajana soovime ka tulevikus pääsmeid sajaprotsendiliselt elektrooniliselt vahendada,“ sõnas Eesti Korvpalliliidu peasekretär Keio Kuhi.

 

„Tänane piirangutega olukord toob esile tegijad, kes suudavad olla uuenduslikud ja kohaneda. Eesti Korvpalliliit võttis vastu suure väljakutse võõrustada EM valikmängude "mulli", mille õnnestumiseks on vaja tugevat meeskonda, kindlaid partnereid ja tulevikku vaatavaid lahendusi. Meil on suur heameel alanud koostöö üle,“ lausus Piletikeskuse kliendisuhete juht Kadri Kunst-Teniste.

 

Tulenevalt koroonaviiruse levikust ning Vabariigi Valitsuse poolt seatud piirangutest on saadaval piiratud arv istekohti. Hetkel arvestatakse ka võimalusega, et publikut saali ei lubata. Sellisel juhul ostab Eesti Korvpalliliit kõik väljastatud piletid tagasi.

Eesti on hetkel ühe võidu ja ühe kaotusega B-alagrupis teisel positsioonil. Kuna korraldajamaa Itaalia on finaalturniirile pääsu automaatselt taganud, tuleb Eestil edasipääsuks edastada Venemaad või Põhja-Makedooniat.

 

Mõlemad Eesti koondise mängud algavad kell 20:30. Pileteid saab soetada aadressil piletid.basket.ee. Kohtumisi näeb otseülekandes TV6 vahendusel. 

Sulge

Ülekanded

   
Sulge

IK 100 - turniir + konverents