Ramirent Škoda PAF Alexela G4S Spalding REFLEKS
Peasponsor
Jaan Puidet. Foto: Hendrik Osula.

Puidet läheb Hispaaniasse vigastatud Paasoja asendama

10.12.2020

TALTECH-i korvpallimeeskonna kapten Jaan Puidet siirdub Hispaania esiliigasse CB Ciudad de Valladolidi ridadesse, kus mängib ka teine eestlane Martin Paasoja, kes kahjuks vigastas rängalt põlve ja on teadmata ajaks korvpallist eemal.

28-aastane Puidet ütles, et tal on väga raske ära minna. Eriti veel nüüd, kui meeskond rühib üheskoos alt ülespoole ja asjad hakkavad paika loksuma, aga pakkumine mängida Hispaania esiliigas ei tule igapäev ja kui ta praegu sinna ei läheks, kahetseks ta seda tulevikus, vahendab TalTechi korvpallimeeskonna Facebooki lehekülg.

 

TalTech korvpallimeeskonnale soovib ta palju edu ja jõudu ning ütleb legendaarsed sõnad, et loodus tühja kohta ei salli. Nüüd saavad nooremad mängijad suurema vastutuse ja võimaluse esile tõusta. Kui koroonatest osutub negatiivseks, lahub Puidet juba reedel või laupäeval Hispaaniasse.

 

Varem ka aastaid Rootsi meistriliigas Jämtland Basketi ridades pallinud 192 cm pikkune tagamängija Puidet tõi tänavu TalTechi eest 12 kohtumises keskmiselt ligi 30 minutiga 11,3 punkti, 6,7 lauapalli, 3,1 resultatiivset söötu ja 1,4 vaheltlõiget mängus.

 

Põlve vigastanud Martin Paasoja käis eile MRT-uuringul, mis peaks trauma tõsidusest selgema pildi andma. 

 

 

Sulge

Ülekanded

   
Sulge

IK 100 - turniir + konverents