Ramirent Škoda PAF Alexela G4S Spalding REFLEKS
Peasponsor

Korvpallikoondiste kandidaadid

28.12.2020

Tulenevalt Vabariigi Valitsuse 19. augusti 2020 korraldusest nr 282 (muudetud 23. detsember 2020 korraldusega nr 462) „COVID-19 haiguse leviku tõkestamiseks vajalikud liikumisvabaduse ning avalike koosolekute pidamise ja avalike ürituste korraldamise piirangud“ avaldame siinkohal Eesti korvpallikoondiste kandidaadid, kellel on õigus alates 28.12.2020 Harjumaal ja Ida-Virumaal sisetingimustes treenida. 

 

* Noortekoondiste kandidaatide nimekirjad on august 2020 seisuga

 

NB! 17.01.2021 on täiendavad nimed lingitud tabelite alla!

 

 

 

U14 NOORMEESTE EESTI KOONDISE KANDIDAADID
 
   
Nimi Klubi
Alari Aso Rahvaspordiklubi Kunda
Renee Raiste Tartu Palliklubi
Albert Roolaid Spordiklubi Nord
Mikk Savi Spordiklubi Nord
Kermo Sepik Keila Korvpallikool
Tom Oskar Arro Keila Korvpallikool
Raimo Vaiksalu Kose Spordikool
Rico Robin Rikk Rapla Korvpallikool
Paul-Eerik Pihlakas Rapla Korvpallikool
Karl Ristna Viru Pull
Aari Annus Saku Korvpalliklubi
Karl Johan Vändra Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi
Rasmus Zirel Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi
Marko Pokk Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi
Kaspar Esko BC Kalev/Saaremaa Spordikool
Gert Suvi Rae Koss

Lisatud 17.01.2021

 

U14 NEIDUDE EESTI KOONDISE KANDIDAADID
 
   
Irina Iltšuk
TTÜ Korvpallikool
Sonija Builo
TTÜ Korvpallikool
Rihanna Fomištjova
TTÜ Korvpallikool
Viktoria Kostrikova
TTÜ Korvpallikool
Anna Grits
TTÜ Korvpallikool
Triin Kuusk
Spordiklubi „Rafter“
Miia Rada
Spordiklubi „Rafter“
Keit Liis Kõiv
Rapla Korvpallikool
Marleen Mikiver
Spordiklubi Nord
Anna-Liisa Kristovald
Spordiklubi Nord
Polina Bodõlevskaja
Korvpalliakadeemia Tallinna Kalev
Diana Kuzin
Korvpalliakadeemia Tallinna Kalev
Karolin Normak
Audentese Spordiklubi
Kätlin Kangur
Audentese Spordiklubi
Elisabeth Lill
Audentese Spordiklubi
Laura Mägi
Audentese Spordiklubi

Lisatud 17.01.2021

 

U15 NOORMEESTE EESTI KOONDISE KANDIDAADID
 
   
Nimi Klubi
Jorke Aav
Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi
Espen Mägi
Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi
Risto Soodla
Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi
Stefan Vaaks
Estudiantes Madrid Club de Baloncesto
Tormi Joonatan Metsla
A.S. PISTOIA BASKET 2000 Srl
Erik Makke
Keila Korvpalliklubi
Karmo Kilk
Rapla Korvpalliklubi
Gerrit Lehe
Audentese Spordiklubi
Georg Oliver Metsaorg
Audentese Spordiklubi
Birk Birger Arop
Korvpalliklubi Viimsi
Edvard-Marius Herter
Spordiklubi Nord
Simm-Marten Saadi
Spordiklubi Nord
Ülari Luhama Viru Pull
Ralph Marten Lauren
Erkmaa Korvpallikool

 

U15 NEIDUDE EESTI KOONDISE KANDIDAADID
 
   
Nimi Klubi
Keandra Koorits
Audentese Spordiklubi
Jenny Roos
Audentese Spordiklubi
Marta Eleri Jaama
Audentese Spordiklubi
Sille-Liis Mölder
Audentese Spordiklubi
Kristel Rattasepp
Audentese Spordiklubi
Anna-Liisa Vannamik
Audentese Spordiklubi
Laura Anette Tael
Audentese Spordiklubi
Maria Iris Filippov
Audentese Spordiklubi
Karoliina Koolmeister
Audentese Spordiklubi
Alisa Savostjanov
Audentese Spordiklubi
Mariell Friedemann
Audentese Spordiklubi
Maria Vasar
Spordiklubi "Rafter"
Anette-Laura Tõks
Spordiklubi "Rafter"
Katriin Kalmann
Spordiklubi “Rafter”
Maria Kuraksa
Korvpalliakadeemia Tallinna Kalev
Alina Saripova
Korvpalliakadeemia Tallinna Kalev
Liza Tashlykova
Korvpalliakadeemia Tallinna Kalev
Diana Voltskova
Korvpalliakadeemia Tallinna Kalev
Berit Täpsi
Rapla Korvpallikool
Katri Rüüson
Rapla Korvpallikool
Majandra-Liis Pitkanen
Rapla Korvpallikool
Riti Marell Paal
Reinar Halliku Korvpallikool

 

U16 NOORMEESTE EESTI KOONDISE KANDIDAADID
 
   
Nimi Klubi
Kaspar Clemet Kuusmaa
USD Stella Azzurra Roma Nord
Fred-Jordan Relve
Audentese Spordiklubi
Rando Roos
Erkmaa Korvpallikool
Ron Laanemaa
Korvpalliklubi Viimsi
Gregor Allik
Spordiklubi Nord
Egert Erm
Erkmaa Korvpallikool
Maximus Solman
Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi
Ryan Arumäe
Korvpalliklubi Viimsi
Eke Rüütel Orissaare Sport
Patrick Malm
Audentese Spordiklubi
Aleksander Tassa
Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi
Jarko Kõrvel Rae Koss
Christopher Lenk
Keila Korvpallikool
Karl Markus Poom
CAMPUS PIEMONTE BASKETBALL SRL SSD
Karl Gustav Jurtsenko
Audentese Spordiklubi
Sander Järve
Spordiklubi Nord
Henri Veesaar Real Madrid
Aksel Brifk
Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi
Georg Press
PALLACANESTRO REGGIANA SRL

Lisatud 17.01.2021

 

U16 NEIDUDE EESTI KOONDISE KANDIDAADID
 
   
Nimi Klubi
Grete Kruuk
Audentese Spordiklubi
Ketlin Rämman
Audentese Spordiklubi
Hanna Maria Sibul
Audentese Spordiklubi
Elene Iliste
Audentese Spordiklubi
Laura Õun
Audentese Spordiklubi
Viktoria Timostsuk
Korvpalliakadeemia Tallinna Kalev
Diana Svedovskaja
Korvpalliakadeemia Tallinna Kalev
Alisa Kraptsak
Korvpalliakadeemia Tallinna Kalev
Ksenija Girenko
Korvpalliakadeemia Tallinna Kalev
Arina Tsernikova
Korvpalliakadeemia Tallinna Kalev
Kristiina Kozlovski
Korvpalliakadeemia Tallinna Kalev
Katriin Saarep
Pärnu Spordikool
Hiie Vent
Pärnu Spordikool
Katariina Rõngelep
Pärnu Spordikool
Lauraliis Traks
Tartu Spordiselts "Kalev"
Kadri Pahtma
Tartu Spordiselts „Kalev“
Anna Maria Tamberg
Rapla Korvpallikool
Lisete Vetesina
Rapla Korvpallikool
Ketlin Kõiv
Rapla Korvpallikool

Lisatud 17.01.2021

 

Keandra Koorits Audentese Spordiklubi
Jenny Roos Audentese Spordiklubi
Mariell Friedemann Audentese Spordiklubi
Laura Anette Tael Audentese Spordiklubi
Marta Eleri Jaama Audentese Spordiklubi
Kätlin Kangur Audentese Spordiklubi
Sille Liis Mölder Audentese Spordiklubi
Kristel Rattasepp Audentese Spordiklubi
Anna Liisa Vannamik Audentese Spordiklubi
Katriin Kalmann Spordiklubi „Rafter“
Maria Vasar Spordiklubi „Rafter“
Triin Kuusk Spordiklubi „Rafter“
Anette-Laura Tõks Spordiklubi „Rafter“
Riti Marell Paal Reinar Halliku Korvpallikool
Katri Rüüson Rapla Korvpallikool
Berit Täpsi Rapla Korvpallikool
Keit Liis Kõiv Rapla Korvpallikool
Rihanna Fomistjova TTÜ Korvpallikool
Maria Kuraksa KA Tallinna Kalev
Diana Voltskova KA Tallinna Kalev
Alina Saripova KA Tallinna Kalev
Anastasia Razguljajeva KA Tallinna Kalev
Liza Tashlykova KA Tallinna Kalev

Lisatud 17.01.2021

 

U18 NOORMEESTE EESTI KOONDISE KANDIDAADID
 
   
Nimi Klubi
Illimar Raiend
TTÜ Korvpallikool
Johannes Kirsipuu
Scotland Campus Sports
Markus Ilver
Massanutten Military Academy
Sverre Aav
Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi
Erki Urvik
Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi
Kasper Suurorg
TTÜ Korvpallikool
Ralf Küttis
TTÜ Korvpallikool
Ken-Martti Reinart
TTÜ Korvpallikool
Hugo Toom
Korvpalliklubi Viimsi
Kristen Kasemets
Keila Korvpallikool
Kristjan Kroos Viru Bull
Joonas Riismaa
A.S. PISTOIA BASKET 2000 Srl
Mait Peterson
SEGAFREDO VIRTUS BOLOGNA
Joosep Heinla
TTÜ Korvpallikool
Markus Ruubel
Rapla Korvpallikool
Gregor Kuuba
Pallacanestro Don Bosco Livorno S.S.D. a R.L.

Lisatud 17.01.2021

 

Kevin Parts Korvpalliklubi Pärnu
Marten Trempi Korvpalliklubi Viimsi
Ron Laanemaa Korvpalliklubi Viimsi
Johannes Murulaid MTÜ Audentese Spordiklubi
Gregor Kiilmaa MTÜ Audentese Spordiklubi
Robert-Tiger Koit MTÜ Audentese Spordiklubi
Karl Gustav Jurtsenko MTÜ Audentese Spordiklubi
Patrick Malm MTÜ Audentese Spordiklubi
Kristofer Kajari MTÜ Audentese Spordiklubi
Oskar Sarapuu MTÜ Audentese Spordiklubi
Kerdo Rämman MTÜ Audentese Spordiklubi
Rasmus Andre MTÜ Audentese Spordiklubi
Ants Kristjan Kalmus MTÜ Keila Korvpallikool
Christopher Lenk MTÜ Keila Korvpallikool
Ralf Rico Graudin MTÜ Keila Korvpallikool
Kardo Kilk MTÜ Rapla Korvpallikool
Jordan Karp MTÜ Rapla Korvpallikool
Markus Ladoga MTÜ Rapla Korvpallikool
Kaarel Välb MTÜ Rapla Korvpallikool
Markus Post MTÜ Rapla Korvpallikool
Geir Hans Sügis MTÜ Saku Korvpalliklubi
Gregor Allik MTÜ Spordiklubi Nord
Johannes Ränd MTÜ Spordiklubi Nord
Julius-Erik Kastein MTÜ Spordiklubi Nord
Sander Järve MTÜ Spordiklubi Nord
Sten Kaarel Kuimet MTÜ Spordiklubi Nord
Egert Erm MTÜ Tallinna Spordiakadeemia Kalev
Markkus Mõttus MTÜ Tallinna Spordiakadeemia Kalev
Sten-Anders Hellat MTÜ Tallinna Spordiakadeemia Kalev
Aksel Brifk MTÜ Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi
Aleksander Tassa MTÜ Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi
Maximus Solman MTÜ Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi
Markus Heinakroon MTÜ Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi
Rando Roos MTÜ Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi
Kaspar Sepp MTÜ Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi
Ken Martti Reinart MTÜ TTÜ Korvpallikool
Kristofer Järviste MTÜ TTÜ Korvpallikool
Kaur Torn MTÜ TTÜ Korvpallikool
Jarko Kõrvel MTÜ TTÜ Korvpallikool
Tambet Pärismaa MTÜ TTÜ Korvpallikool
Tauri Veevo MTÜ Viru Bull
Oliver Pere MTÜ Viru Bull
Marko Kuhi MTÜ Viru Bull
Kevin Kello MTÜ Viru Bull
Markus Mikenberg MTÜ Viru Bull
Kristjan Kroos MTÜ Viru Bull
Henry Liht RHKK
Gregor Kuuba Livorno (ITA)
Danil Mäeorg Latina (ITA)
Andreas Treier SPA (ITA)
Karl Markus Poom Campus Piemonte (ITA)

Lisatud 17.01.2021

 

U18 EESTI NEIDUDE KOONDISE KANDIDAADID
 
   
Nimi Klubi
Anna Gret Asi
Tartu Spordiselts "Kalev"
Belinda Lepmets
Tartu Spordiselts "Kalev"
Elena Sutt
Pärnu Spordikool
Viktoria Kisseljova
Korvpalliakadeemia Tallinna Kalev
Anete Elisabeth Adler
Audentes Spordiklubi
Maarja Grünmann
Audentes Spordiklubi
Triinu Ojala
Audentes Spordiklubi
Marie Anette Sepp
Audentes Spordiklubi
Helena Stina Svilberg
Audentes Spordiklubi
Triinu Liis Vaikma
Audentes Spordiklubi
Ksenija Lebedeva
Audentes Spordiklubi
Ivetta Elizavetta Okuneva
Spordiklubi "Rafter"

Lisatud 17.01.2021

 

U20 NOORMEESTE EESTI KOONDISE KANDIDAADID
 
   
Nimi Klubi
Kerr Kriisa Prienų „CBet“
Jaan Erik Lepp
Golden State Prep
Kiur-Thomas Vehmanen
Kauhajoki Karhu Basket
Andre Loigu
Get Better Academy
Karl-Gustav Paloots
Get Better Academy
Marten Maide
Liberty University
Artur Konotšuk
Southern Miss University
Indrek Sunelik
Northwest Florida State Raiders
Mikk Jurkatamm
BK Ravenna Piero Manetti
Kirill Koršunov
Pallacanestro Don Bosco Livorno
Henri Drell U.S.
Victoria Libertas Pallacanestro
Kaspar Kitsing
Pallacanestro Forlì 2.015
Oliver Suurorg
Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi
Joonas Anton Jürgenstein
Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi
Hendrik Eelmäe
Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi
Hannes Saar
Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi
Patrik Saal
Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi
Romet Käämer
Korvpalliakadeemia Tallinna Kalev
Daniel Beilinson
Korvpalliakadeemia Tallinna Kalev
Erki Kuhi
Korvpalliakadeemia Tallinna Kalev
Conrad Sengbusch
Keila Korvpallikool / Pirita Palliklubi
Norman Rüütsalu
Keila Korvpallikool / Pärnumaa Korvpall
Aleksandr Sadrin
Keila Korvpallikool
Marek Ojamäe
TTÜ Korvpallikool
Aleksander Oliver Hint
TTÜ Korvpallikool
Arthur-Herman Entsik
TTÜ Korvpallikool
Karl-Kristjan Karpin
TTÜ Korvpallikool
Ran Andre Pehka
Audentese Spordiklubi / Pirita Palliklubi
Leemet Böckler
Audentese Spordiklubi / TTÜ Korvpallikool
Kaspar Lootus
Pärnumaa Korvpall
Mark-Andreas Jaakson
Rapla Korvpallikool
Marcus Merimaa Viru Bull
Karl Andres Matute Perner
Audentese Spordigümnaasium
Kristjan Kokk
Korvpalliklubi Viimsi

Lisatud 17.01.2021

 

NAISTE RAHVUSKOONDIS
 
   
NIMI KLUBI
Ida Victoria Vähi
Baloncesto Femenino Cartagena
Marie Anette Sepp
Audentese SK / ASG
Merike Andersson
MTÜ Tallinna Ülikooli sporiklubi
Mailis Pokk
Keltern Rutronik Stars
Helena Stina Svilberg
Audentese SK / ASG
Pirgit Piibur
MTÜ Tallinna Ülikooli sporiklubi
Janeli Lilleallik BC Elva/CHK
Laina Mesila-Kaarmann BC Elva/CHK
Eleriin Vaino
Tartu University/Kalev
Martha-Liisa Oinits
MTÜ Tallinna Ülikooli sporiklubi
Sofia Kosareva
MTÜ Tallinna Ülikooli sporiklubi
Janne Pulk
Keltern Rutronik Stars
Anete Elisabeth Adler
Audentese SK / ASG
Anna Gret Asi
Tartu University/Kalev
Maaja Bratka
Basket Club Montbrison Feminin 19/20
Tatjana Drozdova
MTÜ Tallinna Ülikooli sporiklubi
Marija Gontsarova
KA TLN Kalev / ASG
Kadi Kals
Tartu University/Kalev
Kätlin Korjus BC Elva/CHK
Annika Köster
MTÜ Tallinna Ülikooli sporiklubi
Kadri Ann Lass Uni Gyor
Sandra Reinvald
Tartu University/Kalev
Marie Roosalu
Tartu University/Kalev
Jane Svilberg Audentese SK

 

 

 

Sulge

Ülekanded