Ramirent Škoda PAF Alexela G4S Spalding REFLEKS
Peasponsor
Golden Club on Eesti korvpallikoondiste pikaajaline koostööpartner.

Korvpallikoondislased saavad piirangute ajal vormi hoida Golden Clubis

05.01.2021

Harjumaal ja Ida-Virumaal valitsevate piirangute tõttu on nendes piirkondades spordiklubid suletud, mistõttu on sportlastel treeningkohtade leidmine raskendatud. Korvpallikoondiste kandidaatidele tuli Tallinnas vastu Eesti Korvpalliliidu pikaaegne koostööpartner Golden Club, kus saavad treenida kõik meeste ja naiste koondise kandidaadid.

„Täname spordiklubi, et nad on nõus raskel ajal Eesti koondise kandidaatidele uksed avatuna hoidma. Golden Club on korvpallikoondiste pikaajaline koostööpartner ja treeningkeskus,“ sõnas Eesti Korvpalliliidu peasekretär Keio Kuhi.

 

Golden Club omalt poolt on rõõmus, et saab praegusel ajal, mil sporditegevus on sisetingimustes lubatud vaid koondislastele ja koondise kandidaatidele pakkuda treenimisvõimalust erinevate spordialade sportlastele. „Meie aastaid kestnud edukas koostöö Korvpalliliiduga jätkub ka praegusel piirangute ajal, mil saame toetada korvpallureid üldfüüsiliste treeningute jätkamisel,“ lisas Golden Club fitnessklubi juhataja Karin Kaleta.

 

Golden Club fitnessklubil on kolm asukohta: Tallinnas Tondi Tennisekeskuses ja Rotermanni kvartalis ning Viimsis Karulaugu Spordikeskuses. Sealsed jõusaalid on sisustatud parimate treeningseademetega, lisaks leiab klubides mitmekülgse valiku rühmatreeninguid, hoolivad ja motiveerivad personaaltreenerid ning kaunid olmeruumid ja mõnusa atmosfääri.

Sulge

Ülekanded