Ramirent Škoda PAF Alexela G4S Spalding REFLEKS
Peasponsor
Hea tervislik seisund on heade sportlike tulemuste vundament. Fotol on koondislane Erik Keedus Sportomedica kliinikus taastusravi saamas. Foto: Sportomedica.

Korvpallikoondised hakkavad meditsiinilist tuge saama tipptasemel spordikliinikus

25.01.2021

Eesti Korvpalliliit alustas koostööd kaasaegse ja tipptasemel spordimeditsiini kliiniku Sportomedicaga, mille tulemusena saavad meeste, naiste ja noorte korvpallikoondiste kandidaadid vajadusel kiiret ja professionaalset arstiabi.

„Koostöö Sportomedica kliinikuga tõstab olulisel määral Eesti koondise kandidaatide meditsiinilise toe kvaliteeti ja annab panuse esindusvõistkondade edukaks esinemiseks tulevikus. Nende personal on professionaalne ning korvpallurite taustsüsteemiga hästi kursis,“ kommenteeris Eesti Korvpalliliidu peasekretär Keio Kuhi.

 

„Tore on tõdeda, et tänaseks oleme uskumatult paljudele sportlastele, klubidele, spordialaliitudele igapäevaselt oma õla alla pannud ning aitame neid parimal võimalikul moel nii vigastuste ennetamisel kui ka diagnoosimisel ja ravimisel,“ ütles kliiniku tegevjuht Egle Masing, kelle hinnangul vajavad sportlased üha enam kiiresti kättesaadavat ja kaasaegset meditsiini ning oskavad seda ka väärtustada. „Hea tervislik seisund on ju heade sportlike tulemuste vundament,“ lisas ta.

 

„Eesti Korvpalliliidust on saanud meie hea lepinguline koostööpartner, kellele pakume kvaliteetset ning kiiresti kättesaadavat meditsiiniteenust. Kogemus korvpallurite ning nende erinevate vigastustega on meil pikk ja värvikas.“

 

Sportomedica kliinik on laia ja mitmekülgset teenust pakkuv spordimeditsiinikliinik Tallinnas. Kliiniku meeskonda kuulub üle 30 omaala hinnatud spetsialisti – ortopeed-kirurgid, füsioterapeudid, spordiarstid, kiropraktikud, psühholoog. Lisaks teostatakse ka ortopeedilisi operatsioone. Kliiniku patsientide hulka kuuluvad nii tippsportlased, harrastajad kui spordikauged inimesed ja seda igas vanuses. 

 

Vaata lähemalt www.sportomedica.ee lehelt! 

Sulge

Ülekanded

   
Sulge

IK 100 - turniir + konverents