Ramirent Škoda PAF Alexela G4S Spalding REFLEKS
Peasponsor
Sten Sokk mängis täna alla 10 minuti

Moskva Dünamo võitis esimese pronksilahingu

06.05.2015

Üllar Kerde juhendatav Moskva Dünamo korvpallimeeskond alustas Venemaa Superliiga pronksiseeriat koduväljakul raske 89:82 võiduga Jekaterinburgi Urali vastu.

Dünamo oli esimesed kolm veerandaega pidevalt kaotusseisus ning korraks käis vahe ka 12 punkti peal, kuid viimast perioodi alustati viigiseisult 74:74, vahendas ERR Sport.

 

Sten-Timmu Sokk mängis vaid 9,5 minutit ning viskas selel ajaga 2 punkti (kahesed 1/1, kolmesed 1/0), jagas ühe korvisöödu ning tegi kaks pallikaotust ja ühe vea.

 

Dünamo edukaimad olid vastavalt 21 ja 19 punktiga Jevgeni Karpeko ja Denis Zahharov. Urali poolel kogus Dimitri Flis 21 silma.

 

Üllar Kerde: "Meie tänase esitusega ei saa kuidagi rahul olla, kuigi lõppskoor tegi rõõmu. Poisid suutsid karakteriga mängu august välja tuua. Algul ei jätkunud meil enesekindlust, et näidata seda, mida osakame. Riietusruumis pidin mängijatele meenutama, et me ei tohi koduareenil oma poolehoidjate ees põruda. Loodan, et homme tegutseme esimestest minutitest alates nii nagu mängisime täna lõpus ning suudame publikut rõõmustada."

 

Kolme võiduni peetava seeria teine kohtumine mängitakse samuti Moskvas 7. mail.

Sulge

Ülekanded

   
Sulge

IK 100 - turniir + konverents