Ramirent Škoda PAF Alexela G4S Spalding REFLEKS
Peasponsor
Brandis Raley-Ross pronksiseeria viimases mängus Tartus

Raley-Ross mängiks meelsasti Eesti koondise eest

08.05.2015

Alexela KMLi pronksiseeriast põnevusetendused teinud Rakvere Tarva tagamängija Brandis Raley-Ross ütles TV 3 uudistesaatele, et sooviks saada Eesti kodakondsust, mis lubaks tal esindada Eesti koondist ka tiitlivõistlustel.

"Mängida ükskõik millise rahvuskoondise eest on suur au, aga mängida Eesti koondise eest oleks lihtsalt suurepärane," tõdes Raley-Ross Kalev Kruusile antud usutluses.

 

Ta jätkas: "Ma jälgin Eesti korvpalli aastaringselt, pole vahet, kus ma parasjagu asun. Jälgin mängijaid, noortemeeskondi ja treenereid."

 

Koondise teemal lisas Raley-Ross: "Kui ma saan võimaluse mängida Eesti koondises, usun, et tooksin kaasa tahet võita. Ma ise tahan võita iga hinna eest. Mind ei huvita, mida selleks teha tuleb."

 

Veel plaanib Ross muidki korvpalliga seotud asju suurelt. Ta rõhutas Eesti-USA vahelise silla loomist, et lapsed ja noored pääseksid märksa enam sealse korvpallieluga tutvuma ning vastupidi, et meeskonnad tuleksid siia, toimuks vastastikuseid turniire jne.

 

Raley-Ross (28a-188 cm) avaldas lootust, et tema soove ja ideid võetakse arutada. Olgu lisatud, et lõppenud poolfinaalseerias TÜ/Rocki vastu tõi ameeriklane keskmiselt pealt 38 minutiga 27 punkti, lisaks 6,2 lauapalli ja 3,2 korvisöötu. 

 

TV 3 klippi näeb SIIT.

Sulge

Ülekanded

   
Sulge

IK 100 - turniir + konverents