Ramirent Škoda PAF Alexela G4S Spalding REFLEKS
Peasponsor
Maik-Kalev Kotsar. Foto: Hendrik Osula.

Maik-Kalev Kotsar pikendas Hamburgiga lepingut

21.04.2021

Saksamaa kõrgliigaklubi Hamburg Towers teatas kolmapäeval, et lepingut pikendatakse 2021/22 hooajaks Eesti koondise keskmängija Maik-Kalev Kotsariga, kelle abil on tiim tänavu näidanud suurepäraseid tulemusi ja pääseb klubi ajaloos esmakordselt play-off’i, vahendab Korvpall24

Hetkel liigatabelis 19 võidu ja 10 kaotusega kuuendal positsioonil paiknev Hamburg on peatreener Pedro Calles’i sõnul keskendumas täielikult tänavuse hooaja lõpetamisele ning liiga kaugele tulevikku veel ei vaadata. Küll tehti tiimi ühe liidri Kotsari puhul erand ja seoti mees ka uueks hooajaks.

 

See töö jäi spordidirektorile Marvin Willoughby’le: “Meeskond näitas, kui hästi mehed kokku kõlavad ja kuidas erinevate iseloomudega mängijad on üle võtnud Hamburg Towersi väärtused. Loomulikult on meil soov töötada sama tuumikuga ka järgnevatel aastatel.”

Tema sõnul sai Maik-Kalev Kotsari lepingupikendusega antud ametlik signaal 2021/22 hooaja koosseisu kokku panemisele.

 

“Olen väga õnnelik, et saan Towersi eest mängimist jätkata. Lõpuks oli see mõlema osapoole jaoks väga lihtne otsus,” selgitas Kotsar klubi kodulehel. 211 cm pikkust eestlast, kes on juba Hamburgi suuremad ajalehed pannud kirjutama pealkirju “Eestlane on parim”, peetakse klubis kogu Bundesliga üheks paremaks korvialuseks mängijaks.

 

24-aastane Kotsar on tänavu Saksamaa Bundesligas 29 mänguga kogunud keskmiselt 28,7 minutit, 14,2 punkti, 6,6 lauapalli, 1,9 korvisöötu ja 1,1 vaheltlõiget.

Sulge

Ülekanded