Ramirent Škoda PAF Alexela G4S Spalding REFLEKS
Peasponsor
Alar Varrak, Gert Kullamäe ja Ivar Jurtšenko. Foto: Pihtas Põhjas.

Podcast „Pihtas Põhjas“ premeerib Eesti rahvusmeeskonna mänedžeri

01.06.2021

Korvpallipodcast „Pihtas Põhjas“ annab heade toetajate abiga esimest korda välja preemia – Korvpalli Herbert, austades sellega Eesti korvpalli rajajat ja Eesti korvpalli kuulsuste halli liiget Herbert Niilerit, kes juhendas rahvusmeeskonda 1936. aasta Berliini olümpial ning kahtedel Euroopa meistrivõistlustel (1937, 1939).

Saatejuhtide kolleegium koosseisus Gert Kullamäe, Alar Varrak ja Ivar Jurtšenko hindas Korvpalli Herbert 2021 vääriliseks Eesti rahvusmeeskonna mänedžeri Raido Roosi. Taustatöö, mis on mänedžeri õlgadele langenud Euroopa meistrivõistluste finaalturniirile kvalifitseerumisega lõppenud valiktsüklis, seoses koroonaviiruse pandeemiast tulenevate keerukustega, on esiletõstmist väärt. Austava nimetusega kaasneb rahaline preemia summas 1000 eurot.

 

36-aastane Raido Roos on Eesti rahvusmeeskonna mänedžer alates 2020. aasta jaanuarist. Varasemalt on ta olnud Eesti meistriliiga tasemel mängija ning juhendanud nii abitreenerina kui ka peatreenerina meistriliiga klubi Tallinna Ülikool/Kalev.

 

 

Sulge

Ülekanded