Ramirent Škoda PAF Alexela G4S Spalding REFLEKS
Peasponsor
Janari Jõesaar. Foto: Hendrik Osula.

Janari Jõesaar mängib uuel hooajal Saksamaa kõrgliigas

15.06.2021

Tänavu BC Kalev/Cramo ridades pallinud Eesti koondise ääremängija Janari Jõesaar liitub uueks hooajaks Saksamaa kõrgliigaklubiga Medi Bayreuthiga. 

"Janari on suurepärase kolmepunktiviskega ja kõrge IQ-ga korvpallur. Ta mängis hästi ka tugevas VTB liigas tippmeeskondade vastu, kui viskas Moskva CSKA-le 21 punkti ja võttis Astanaga kohtumises uskumatud 18 lauapalli," vahendab Delfi Sport Bayreuthi peatreener Raoul Korneri sõnu.

 

"Olen veendunud, et ta sobib hästi meie mängufilosoofiaga ja võib saada meie meeskonna oluliseks nurgakiviks," lisas treener.

 

Jõesaar ütles uue koduklubi kodulehekülje vahendusel, et loodab Saksamaal astuda karjääris järgmise sammu.

 

"Pärast aastaid siin BC Kalev/Cramos mängimist arvan, et nüüd on aeg astuda järgmine samm oma karjääris. Saksamaa Bundesliga on väga tugev ja konkurentsivõimeline liiga ning ma olen väga tänulik, et treener Korner annab mulle võimaluse oma potentsiaali näidata. Olen kuulnud, et selle klubi fännid on väga toredad ja ma ootan väga, et saaksin tulla Bayreuthi, seal kõvasti tööd teha ja meeskonda loodetavasti edukal hooajal aidata," kommenteeris 27-aastane Jõesaar.

 

Bayreuth lõpetas tänavuse Bundesliga hooaja 10. kohal ning jäi play-offist välja. Põhihooaja 34-st mängust võideti 15.

 

Saksamaa kõrgliigas mängib ka teine Eesti koondislane Maik-Kalev Kotsar, kes esindab Hamburgi.

Sulge

Ülekanded